رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد:

عدم افتتاح بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)به دلیل نبود پزشک عمومی است

عدم افتتاح بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)به دلیل نبود پزشک عمومی است
شناسه خبـر : ۱۲۷۸۶ پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: وقفه افتتاح بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)به دلیل عدم تامین پزشک عمومی و عدم نصب سی تی اسکن است که تا کنون مانع افتتاح پروژه شده است.

"کامران سبزیان" رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک  گفت: بیش از 90 درصد تجهیزات بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) نصب شده و تنها بخش اندکی از تجهیزات به همراه دستگاه سی تی اسکن باقی مانده است.

 

وی اضافه کرد: در صورتی که دستگاه سی تی اسکن در این بیمارستان نصب شود در واقع بیشترین کار صورت گرفته تا بیمارستانی با همه امکانات بتواند به بیماران خدمات مورد نیاز را ارائه دهد.

 

سبزیان با اشاره به تامین پزشک برای این بیمارستان افزود: قرار است با افتتاح این بیمارستان پزشکان متخصص از بیمارستان ها در این بیمارستان مشغول به کار شوند اما مشکل اصلی که مانع افتتاح این بیمارستان شده، تامین نیروی پزشک عمومی است.

 

به گفته وی کمبود نیرو را اطلاع داده ایم و در صورت تامین پزشک عمومی و اورژانس این بیمارستان افتتاح می شود که در مجموع حدود 12 پزشک عمومی برای این بیمارستان و ارائه خدمات به بیماران نیاز است.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد تصریح کرد: در تلاش هستیم تا این بیمارستان به صورت کامل افتتاح شود و بیماران با مراجعه به این بیمارستان بتوانند همه خدمات مورد نیاز را دریافت کنند که در صورت نصب صد درصدی تجهیزات و تامین نیرو این بیمارستان افتتاح می شود.

 

وی بیان کرد: نمی توان زمان دقیقی را برای افتتاح اعلام کرد اما امیدواریم بیمارستان تا چند ماه آینده افتتاح و در اختیار مردم قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران