معاون سپاه تهران در خرم آباد:

نگاه آخر محسن حججی دیوار تبلیغاتی دشمن را فرو ریخت

نگاه آخر محسن حججی دیوار تبلیغاتی دشمن را فرو ریخت
شناسه خبـر : ۱۲۶۳۱ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰

معاون اجرایی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: نگاه آخر محسن حججی دیورا تبلیغاتی دشمن را فرو ریخت و قریب به دو ماه کشور در فضای محسن حججی می سوخت.

به گزارش سفیر افلاک،سردار اصحاب کریمی پیش از ظهر امروز در همایش شهیدشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد اظهار داشت: نگاه آخر محسن حججی دیوار تبلیغاتی دشمن را فرو ریخت و قریب به دو ماه کشور در فضای محسن حججی می سوخت.

 

معاون اجرایی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران ادامه داد: خط و مسیری که محسن حججی به دنبال زنده نگه داشتن آن بود همان خطی است که در دفاع مقدس، سوریه، لبنان، عراق و در تمام دنیا وجود دارد، است و نام زیبای امام حسین(ع) نقطه اشتراک همه این هاست.

 

سردار کریمی عشق به اهل بیت علیهم السلام را مهمترین رمز پیروزی رزمندگان ما در دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: به آن هایی که ارزش ها و شهدای ما را به تمسخر می گیرند و می گویند مدافعان حرم برای پول رفته اند می گوییم حاضریم هر چه داریم بدهیم اما مادر محسن حججی یک بار فرزندش را ببیند.

 

وی افزود: کار داعش بزودی تمام می شود و اگر باز هم استکبار توطئه دیگری بیاورد امثال محسن حججی زیاد هستند و از حریم ولایت دفاع می کنند.

 

معاون اجرایی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران با بیان اینکه میانگین سنی شهدای مدافع حرم ما بین ۲۲ تا ۳۵ بوده است، خاطرنشان کرد: حدود ۸۰ درصد این شهدا متاهل بودند و فرزندان بین یک تا پنج سال داشته اند.

 

سردار کریمی یادآور شد: آمریکا و استکبار فقط از عشق به اهل بیت در دل مردم ایران می ترسند و می دانند تنها چیزی که مدافعان حرم را پای مقاومت نشاند و در این راه ایستادند همین عشق به ولایت بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران