رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد:

پنج هزار و 600 نخ سیگار قاچاق در بروجرد کشف و ضبط شد

پنج هزار و 600 نخ سیگار قاچاق در بروجرد کشف و ضبط شد
شناسه خبـر : ۱۲۶۲۷ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: پنج هزار و 600 نخ سیگار قاچاق در قالب 28 باکس از6واحد صنفی بروجرد کشف و ضبط شد.

"علی شاهرودی" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: در پی بازرسی های اخیر مامورین این اداره از 6 واحد صنفی پنج هزار و 600 نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط شد.

 

وی اضافه کرد: این تعداد سیگار در قالب 28 باکس از واحدهای صنفی کشف و ضبط شدند و پرونده های آنها به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

 

شاهرودی اظهار داشت: همچنین چهار واحد عطاری فاقد مجوز که اقدام به عرضه موادی از جمله متادون کرده بودند تشکیل پرونده برای آنها انجام شد و بیش از 200 سی سی متادون از این عطاریها کشف و ضبط شد.

 

به گفته وی از 50 بازرسی به عمل آمده از واحدهای صنفی طی چند روز گذشته 13 واحد صنفی با تخلفاتی روبرو بودند که اقدامات لازم انجام و تشکیل پرونده آنها برای بررسی به اداره تعزیرات ارجاع داده شد.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد تصریح کرد: متاسفانه برخی از واحدهای صنفی اقدام به قاچاق کالا می کنند که با بازرسی های مکرر تلاش می شود تا قاچاق کالا کاهش یابد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران