مدیر کل ورزش و جوانان لرستان:

کیفت خدمات جوانان هلال احمر به پشتوانه 70 سال قدمت آن است/ مدیران دستگاه های اجرایی باید علاقمند استفاده از ظرفیت های داوطلبی جوانان باشند

کیفت خدمات جوانان هلال احمر به پشتوانه 70 سال قدمت آن است/ مدیران دستگاه های اجرایی باید علاقمند استفاده از ظرفیت های داوطلبی جوانان باشند
شناسه خبـر : ۱۲۵۳۳ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: کیفت خدمات جوانان جمعیت هلال احمر به پشتوانه 70  سال قدمت آن باعث شده است خدمات مطلوبی را به جامعه ارائه دهد.

 

به گزارش سفیر افلاک علی یاور عزیز پور که به مناسبت سالروز تشکیل سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در جمع اعضای جوانان حضور یافته بود اظهار کرد: جوانان داوطلب عضو جمعیت هلال احمر توانسته اند با مایه گذاشتن از جوانی خود خدمات درخشانی را به جامعه ارائه می دهند.

 

وی افزود: باید خوشحال و خرسند باشیم که جوانان ما در جامعه اسلامی با رعایت مسائل  دینی و مذهبی نسبت به سایر آحاد جامعه احساس تکلیف می کنند.

 

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: در حال حاضر جمع کثیری از مردم نیک اندیش و خیر اندیش توانسته اند با ورود در مسائل مختلف خدمات شایانی را به صورت داوطلبانه انجام دهند.

 

عزیز پور تصریح کرد: مدیران و دستگاه های اجرایی نیز باید با تمام توان و علاقمندی فراوان از ظرفیت های دواطلبی جوانان استفاده کنند .

 

وی بیان کرد: دستگاه اداره کل ورزش و جوانان لرستان حاضر است از تمام ظرفیت جمعیت هلال احمر استفاده مطلوب را ببرد چرا که اعتقاد داریم امداد گران و جوانان و داوطلبان هلال احمر از زحمت کش ترین افراد در نهاد های اجرایی کشور هستند.

 

 مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: کار در جمعیت هلال احمر به خاطر این که از جنس ایثار هست همیشه در اذهان مردم باقی می ماند و بنده نیز امروز را به دلیلی این که در میان شما بودم شکر گذار هستم.

 جوانان جمعیت هلال احمر

معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان نیز در این مراسم گفت: جمعیت هلال احمر یک به بهانه پشتوانه مردمی خود یک درخت تنومند تبدیل گشته و در حال رشد است.

 

حمید جمشیدی اظهار کرد: حوزه جوانان جمعیت هلال احمر به دلیل گستردگی فعالیت های که دارد به یک به یکی از نهاد های تاثیر گذار در حوزه جوانان تبدیل گشته است.

 

وی افزود: هم اکنون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حوزه های دانشجویی، آزاد، طلاب، روستایی، دانش آموزی و حتی کانون غنچه های هلال احمر برنامه مفید و کاربردی دارد.

 

معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: هم اکنون در حوزه جوانان، علاوه بر آموزش کمک های اولیه و اصول بشر دوستانه، آموزش های ویژه پیشگیری از اعتیاد، کلاس های ورزشی، فرهنگی، هنری و مسابقات متعدد امدادی و غیر امدادی برای اعضای جوانان برگزار می شود.

 

وی بیان کرد: جوانان جمعیت هلال احمر سرمایه بسیار ارزشمند به شمار می آیند که هر حوزه های که نیاز باشند و در چهار چوب اصول و اهداف جمعیت هلال احمر باشند ورود پیدا می کنند و هر کجا که نیز ورود کرده اند توانسته اند اقدامات اثربخش و ماندگاری را به جا بگذارند.

 

 جمشیدی همچنین خواستار تعامل بیشتر اداره کل ورزش و جوانان لرستان با جمعیت هلال احمر لرستان شد و گفت: امیدواریم در ادامه شاهد اقدامات اثر بخش تری از این2دستگاه باشیم که بهتر از گذشته به مردم خدمات ارائه دهند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران