امام جمعه الشتر:

مسئله امنیت کشور در اولویت قرار دارد/ تحریم ها نمی تواند در اراده ملت خللی وارد کند

مسئله امنیت کشور در اولویت قرار دارد/ تحریم ها نمی تواند در اراده ملت خللی وارد کند
شناسه خبـر : ۱۲۳۱۶ جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴

امام جمعه الشتر گفت: اگر امنیت به واسطه در اختیار داشتن امکانات دفاعی میسر نباشد، قطعا هر متجاوزی به خود اجازه می دهد کشور را مورد تهدید قدار دهد.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر با اشاره به راهپیمایی بزرگ اربعین، این حرکت را نشات گرفته از عمق ارادت مردم به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) عنوان و اظهار داشت: همه مسئولان و متولیان امر بایستی نسبت به تسهیل سازی حضور مردم در راهپیمایی عظیم اربعین اقدام نمایند و از انحراف آن به مسائل فرعی جلوگیری بعمل آورند.

 

امام جمعه الشتر افزود: متولیان فرهنگی می بایست بر محتوای حرکت معنوی راهپیمایی اربعین نظارت داشته باشند.
 
 
وی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع دانش آموختگان ارتش اشاره و با بیان اینکه مسئله امنیت در اولویت کشور قرار دارد، گفت: همچنانکه مقام معظم رهبری تاکید دارند، اگر امنیت به واسطه در اختیار داشتن امکانات دفاعی میسر نباشد، قطعا هر متجاوزی به خود اجازه می دهد کشور را مورد تهدید قدار دهد.
 
 
خطیب جمعه الشتر با اشاره به اینکه استقلال اقتصادی با تثبیت امنیت کشور میسر است، افزود: جوامعی که می خواهند زیر سلطه دیگران نباشند و استقلال و آزادی خود را حفظ نمایند بایستی با تکیه بر امکانات دفاعی امنیت خود را به بالاترین سطح برسانند.
 
 
وی تصویب تحریم های جدید توسط نمایندگان آمریکا را موضوعی باسابقه خواند و تصریح کرد: امروز به برکت هدایت های رهبر معظم انقلاب و حضور جوانان مومن و متخصص در عرصه های دفاعی و نظامی، کشور در امنیت کامل بسر می برد و آمریکا نمی تواند با فشار تحریم و تهدید سر سوزنی در حرکت اراده ملت به سوی اهداف و آرمان های خود خللی وارد کند.
 
 
امام جمعه الشتر با بیان اینکه همه سازمان ها و نهادها در موضوع لزوم ارتقاء امنیت کشور هم عقیده هستند، ابراز داشت: استکبار بداند که تا پیوند مستحکم بین امام و امت وجود دارد، آمریکا و بزرگتر از آمریکا هم نخواهد توانست بر این کشور کوچکترین تسلطی ایجاد نماید.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران