رییس کمیته امداد امام(ره) معمولان:

جمع آوری 140میلیون ریال زکات از مردم معمولان

جمع آوری 140میلیون ریال زکات از مردم معمولان
شناسه خبـر : ۱۲۱۴۶ پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹

رییس کمیته امداد امام(ره) معمولان گفت: با مشارکت مردم در طی 6ماهه اول امسال اقدامات ارزشمندی در زمینه بخش زکات وجشن عاطفه ها انجام گرفته است.

کرم مرادی،رییس اداره کمیته امداد معمولان در گفت وگو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به فعالیت های این اداره در طی 6ماه گذشته در بخش زکات اظهار داشت:امسال حدود 140میلیون ریال زکات از مردم جمع آوری شد.

 

وی با بیان اینکه یک میلیارد و 426میلیون و200هزار ریال زکات فطریه جمع آوری شده است بیان کرد: کمک های مستقیم مردمی درخصوص زکات ۲۰۰میلیون تومان می باشد که در راستای ترویج فرهنگ پرداخت زکات نیز شوراهای زکات برای شهرمعمولان وروستای تابع تشکیل شد.

 

مرادی با بیان اینکه در آمد کلی از جشن عاطفه ها به صورت نقدی وکالایی 780میلیون و 780هزار ریال است گفت: درآمد۶ماهه اول امسال96 کمیته امداد امام(ره) معمولان از جشن عاطفه ها نقدی به مبلغ 95میلیون و305هزار ریال و به صورت کالا هم به ارزش 685میلیون و 475هزار ریال می باشد.

 

وی ادامه داد: مراسم جشن عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در 23،24شهریور ماه و19مهرماه همزمان با سراسر کشور در معمولان هم نیز برگزار شد.

 

مرادی یادآورشد: جشن عاطفه های امسال باهمکاری اداره آموزش وپرورش و حوزه مقاومت غدیرمعمولان برگزارشد که  کمک های جمع آوری شده از این مراسم در اسرع وقت دربین دانش آموزان و خانواده های نیازمنداین شهر توزیع خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران