فرماندار رومشکان:

همه دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه‌ریزی کنند

همه دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه‌ریزی کنند
شناسه خبـر : ۱۲۱۳۶ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵

درمنان گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و احتمال وقوع سیل هنگام بارشهای پاییزی اقدامات لازم برای جلوگیری از وقوع بحران انجام شود.

به گزارش سفیر افلاک،فرماندار رومشکان گفت: همه دستگاههای اجرایی می بایست برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند و با تعامل و همکاری از بروز حوادث احتمالی جلوگیری نمایند.

 

درمنان با بیان اینکه در مواقع بحران باید با تکیه بر توانمندیهای خود کنترل شرایط را به دست گرفته و بحران، مدیریت شود، اظهار کرد: شناخت محدودیتها، دسترسی به افراد توانمند، برقراری ارتباط فراگیر، تمرکز بر اولویتها، داشتن شهامت و قدرت روحی تعیین کننده شکست یا پیروزی در مواجهه با بحران است.

 

وی بیان داشت: شهرداری موظف است ضمن شناسایی نقاط آسیب پذیر، برنامه های آمادگی و پیشگیری جهت کاهش اثرات زیانبار ناشی از بروز حوادث احتمالی در شهر چغابل اجرا نماید.

 

فرماندار رومشکان خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و احتمال وقوع سیل هنگام بارشهای پاییزی، کلیه جداول، معابر و دهانه پلها لایروبی و نقاط آسیب پذیر شناسایی و ترمیم شوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران