ورزشکاران لرستانی عناوین برتر مسابقات دارت کشور را کسب نمودند

ورزشکاران لرستانی عناوین برتر مسابقات دارت کشور را کسب نمودند
شناسه خبـر : ۱۲۰۳۱ شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴

سلمان شهبازپور و سمیه سرلک بعنوان نمایندگان لرستان در مسابقات دارت کشوری با غلبه بر حریفان خود عناوین برتر این دوره را کسب نمودند.  

 

 مهدی شاه نصیری رئیس اداره ورزش وجوانان الیگودرز در گفت وگو با سفیر افلاک  گفت: مسابقات دارت رنگینگ کشوری منطقه 3 با حضورورزشکارانی از استانهای کرمانشاه ،خوزستان  ،ایلام ،همدان و لرستان به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.

وی ادامه داد: این مسابقات با حضور15 ورزشکار در بخش بانوان و 32 ورزشکار در بخش مردان بمدت 2 روزبرگزار شد و  نفرات اول بخش مردان وزنان به اردوی تیم ملی کشور دعوت می شوند.

مسابقات دارت کشور در الیگودرز،عکس،تصویر

 

مسئول ورزش الیگودرز اضافه کرد: مسابقات دارت برای اولین بار در استان لرستان برگزار شد و با توجه به شرایط مجموعه ورزشی بدنبال برگزاری مسابقات دارت قهرمانی کشور به صورت سراسری هستیم.

وی ضمن قدردانی از همکاری متولیان ورزش استان و رئیس هیات انجمن ورزشی الیگودرز اظهار داشت: رشته دارت زیر مجموعه رشته های انجمن ورزشی است و طی بازدیدی که مسئول لرستانی این انجمن  از خوابگاه ،سالن و مجموعه امکانات  ورزشی شهرستان داشتند قول مساعد جهت پیگریهای لازم  در خصوص  برگزاری مسابقات کشوری در سایر رشته های ورزشی را دادند.

رئیس اداره ورزش وجوانان الیگودرز گفت: دارت ورزش خانوادگی که  با هزینه بسیار کم حتی در منازل  انجام می شود و همه اعضاءخانواده می توانند  برای شور نشاط بیشتر شرکت نمایند و وزارت ورزش نیزتوجه خاصی به  ورزش های همگانی  وخانوادگی داشته وامیدوارم با برگزاری مسابقات کشوری در الیگودرز شاهد ایجاد انگیزه برای حضوربیشتر جوانان ومخصوصا بانوان جهت فعالیت در این رشته ورزشی باشیم.

مسابقات دارت کشور در الیگودرز،عکس،تصویر

 

نتایج  این مسابقات بصورت زیر می باشد :

در بخش مردان:

نفر اول:مجتبی علیرحمی از ایلام

نفر دوم:سلمان شهبازپور از لرستان

نفرات سوم مشترک: حامد عبدی از کرمانشاه و محمدجهانگیری از خوزستان

مسابقات دارت کشور در الیگودرز،عکس،تصویر

  

در بخش بانوان :

نفراول:ساراخدادادی کریموند از استان خوزستان

نفردوم:مهنازنوروزی ازاستان خوزستان

نفرسوم مشترک:مهساسرلک ازلرستان(الیگودرز)وصباویسی از کرمانشاه

 

خبرنگار :یاسر مومنی

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران