نماینده مردم الیگودرز در مجلس:

مشکل کمبود اعتبار سد حوضیان الیگودرز برطرف می شود

مشکل کمبود اعتبار سد حوضیان الیگودرز برطرف می شود
شناسه خبـر : ۱۲۰۰۰ پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵

خدابخشی گفت: مشکلات کمبود اعتبار و مباحث پدافند غیر عامل سد حوضیان الیگودرز برطرف خواهد شد.

محمد خدابخشی،نماینده مردم الیگودرز در مجلس در گفت وگو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص مشکلات سد حوضیان گفت: طی جلساتی که با وزیر وقت نیرو و معاونت های این وزارتخانه‌با حضور کارشناسان استان و شهرستان داشته ایم مشکلات سد حوضیان اعم از کمبود اعتبار و مباحث پدافند غیر عامل این پروژه مورد بررسی قرار گرفته است و این مشکلات  برطرف خواهد شد.

 

نماینده مردم الیگودرز با اشاره به وجود نگرانی ها در خصوص عدم رعایت پدافند غیر عامل در سد حوضیان  گفت: با این حال لازم است جلسه ای تخصصی با حضور کارشناسان شهرستان برگزار شود که این جلسه هفته آینده در محل سد حوضیان برپا خواهد شد.

 

وی با رد مباحثی نظیر نگاه متفاوت به پروژه های شهرستان گفت: افتتاح سد حوضیان‌زود هنگام بود اما دلیلی بر اینکه  نگاه های سیاسی  موجب شود مشکلات این پروژه مورد پیگیری قرار نگیردنمی باشد و بی شک ما بجز منافع مردم و شهرستان هیچ نگاهی نداریم.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه  همچنین به جبران خسارت های طرح قمرود اشاره نمود و افزود: چندین جلسه با حضور معاون وزیر نیرو و کارشناسان شهرستانی و استانی برگزار شده و نتایج مثبتی  نیز در پی داشته است.

 

خدا بخشی با اشاره به اقدامات صورت گرفته و همچنین خواسته ها و نیز سوالات مردم از عملکردها گفت: هفته آینده نشست مطبوعاتی و خبری با اصحاب رسانه شهرستان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران