رئیس محیط زیست بروجرد:

سه واحد آلاینده در بروجرد پلمپ شد

سه واحد آلاینده در بروجرد پلمپ شد
شناسه خبـر : ۱۱۹۹۵ پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵

رئیس محیط زیست بروجرد گفت: سه واحد آلاینده جمع آوری ضایعات که بدون مجوز فعالیت داشتند در بروجرد پلمپ شد.

"مصطفی مصطفی وند" رئیس محیط زیست بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: در بروجرد واحدهای آلاینده جمع آوری ضایعات و پسماندها وجود دارند که بدون مجوز فعالیت کرده و سبب مشکلات بهداشتی در مناطق اطراف شده اند.

 

وی اضافه کرد: در همین راستا سه واحد آلاینده در بازرسی ها اخطارهای زیست محیطی را دریافت کردند که این واحدها علاوه بر آلایندگی، ایجاد مزاحمت برای مناطق اطراف کرده بودند و در برخی از موارد اقدام به سوختن ضایعات می کردند.

 

مصطفی وند اظهار داشت: با توجه به این که چندین بار محیط زیست اخطارهای لازم را به این واحدها ارائه داد اما متاسفانه توجهی نکردند و در نهایت به مراجع قضایی معرفی شده و این واحدها پلمپ شد.

 

به گفته وی این واحدها ضایعات را جمع آوری می کردند و سپس برای بازیافت به شهرهای دیگر می فرستادند که سبب آلایندگی زیادی در شهر شدند و این اقدام آنها منجر به پلمپ شد.

 

رئیس محیط زیست بروجرد تصریح کرد: این واحدها به صورت غیر مجاز مبادرت به جمع آوری ضایعات و پسماندها کرده بودند که فعالیت این واحدها به دلیل  سوختن ضایعات علاوه بر آلودگی هوا سبب آلودگی آب ‌وخاک هم می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران