سال گذشته 730 میلیون ریال در جشن عاطفه های شهرستان الیگودرز جمع آوری شد +تصویر

سال گذشته 730 میلیون ریال در جشن عاطفه های شهرستان الیگودرز جمع آوری شد +تصویر
شناسه خبـر : ۱۱۹۸۴ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹

مدیر کمیته امداد الیگودرز گفت: سال گذشته  730میلیون ریال کمک های نقدی وغیر نقدی  برای دانش آموزان نیازمند شهرستان در جشن عاطفه های الیگودرز جمع آوری شد.

به گزارش سفیر افلاک، مراسم جشن عاطفه ها با حضور ظهرابی معاون فرماندار جمعی از مسئولین شهرستان و با همت کمیته امداد و آموزش و پرورش در آموزشگاه شاهد الیگودرز برگزار شد.

 

بهروز ماهرو بختیاری، رئیس کمیته امداد الیگودرز در گفت وگوی  اختصاصی با خبرنگار ما گفت: سال گذشته 730 میلیون ریال برای کمک به دانش آموزان نیازمند در جشن عاطفه های شهرستان جمع آوری شد.

 

وی ادامه داد: هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها علاوه بر کمک کردن به نیازمندان، آموزش و فرهنگ‌سازی بین مردم و دانش‌آموزان است.

 

رئیس کمیته امداد الیگودرز،عکس،تصویر،بهروز ماهرو بختیاری

 

ماهرو بختیاری اضافه کرد: دانش آموزان امروز آینده سازان جامعه اسلامی هستند و پرورش عاطفه‌ ها و توجه بیشتر به مشارکت در کمک به نیازمندان از اهداف دیگر این برنامه‌ها است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان الیگودرز گفت: کمیته امداد با ارائه خدمات مطلوب خود به مددجویان جهت توانمندسازی خانواده‌ های تحت حمایت گام برمی دارد و همه تلاش کارکنان این نهاد سعی در جلب رضایت مددجویان است.

 

وی اضافه کرد: کمکهای نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در هر مدرسه بین دانش آموزان بی بضاعت همان مدرسه توزیع می شود.

 

ماهرو بختیاری یادآور شد: باید برنامه‌های همچون جشن عاطفه‌ها به یک روز از سال محدود نشود و همیشه در طول سال استمرار داشته باشدتا فرهنگ هم‌نوع دوستی بین دانش‌آموزان ترویج یابد.

 

جشن عاطفه ها در الیگودرز ،عکس،تصویر ،رئیس کمیته امداد الیگودرز

 

در انتهای مراسم مسئولین شهرستان کمک های نقدی خود را به صندوق انداخته ودر ادامه همه دانش آموزان پاکتهای خود را که حاوی کمکهای نقدیشان بود به صندوق انداختند.

 

جشن عاطفه ها در الیگودرز،عکس،تصویر،مدرسه شاهد الیگودرز

خبرنگار: یاسرمومنی 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران