مدیرکمیته امداد پلدختر:

افزایش 30درصدی جمع آوری کمک های مردمی/برپایی 15پایگاه جشن عاطفه در مدارس پلدختر

افزایش 30درصدی جمع آوری کمک های مردمی/برپایی 15پایگاه جشن عاطفه در مدارس پلدختر
شناسه خبـر : ۱۱۹۸۰ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳

مدیرکمیته امداد امام (ره) پلدختر گفت:15پایگاه ثابت وسیار برای جمع آوری کمک های مردمی در سطح مدارس پلدختر برای جمع آوری کمک های مردمی برپا شده است.

نبی اله ناظری ، مدیر کمیته امداد پلدختر در حاشیه جلسه به صدا درآوردن زنگ عاطفه در مدارس این شهرستان در گفت وگو با خبرنگار سفیر افلاک، با اشاره به اینکه ، مرحله دوم جشن عاطفه‌ها همه ساله 19 مهرماه با همکاری کمیته امداد و آموزش‌وپرورش پلدختربرگزار می شود اظهار داشت: این مراسم هم  تحت عنوان مهر عاطفه‌ها و با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند برگزار می‌شود.

 

وی ، جمع‌آوری کمک‌های مردمی دانش‌آموزان و اولیای آنان در جهت کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت هدف از برگزاری مراسم جشن عاطفه ها است.

 

ناظری عنوان کرد: کمک های مردمی در این جشن صرف ‌هزینه‌های تحصیلی بیش از 900 نفر دانش‌آموز و 600 نفر دانشجو تحت پوشش کمیته امداد پلدختر می شود.

 

مدیر کمیته امداد پلدختر با بیان اینکه سال گذشته مبلغ 36 میلیون و 800 هزار ریال کمک‌های مردمی در پلدختر در جشن عاطفه‌ها داشته ایم افزود: پیش‌بینی می‌شود جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌های امسال نسبت به گذشته 30 درصد افزایش داشته باشد.

 

وی با اشاره به توزیع 350 پاکت جمع‌آوری کمک به دانش آموزان نیازمند در جشن عاطفه‌ها مدارس پلدختر،خاطر نشان کرد:جشن عاطفه ها فرصت مناسبی تا همه بتوانیم با  کمک به همنوع ،فرهنگ انفاق و صدقه دادن را در بین مردم نهادینه کنیم.

                                    

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران