رئیس شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد:

45 درصد محلات بروجرد تا پایان سال به سیستم فاضلاب شهری متصل می شوند

45 درصد محلات بروجرد تا پایان سال به سیستم فاضلاب شهری متصل می شوند
شناسه خبـر : ۱۱۹۰۸ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

رئیس شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد گفت: تا کنون 25 درصد از شهر بروجرد به فاضلاب شهری وصل شده و 45 درصد محلات بروجرد تا پایان امسال به سیستم فاضلاب شهری متصل می شوند.

"حبیب اله حدادی" رئیس شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد در گفت و گو باخبرنگار سفیر افلاک گفت: سیستم فاضلاب شهری چند سالی در بروجرد آغاز شده اما به دلیل کمبود اعتبار این طرح به کُندی پیش می رود که تا کنون 25 درصد از محلات بروجرد به سیستم شبکه فاضلاب شهری متصل شده اند.

 

وی اضافه کرد: هم اکنون اجرای این برنامه با سرعت بیشتری در حال انجام است و 10 پیمانکار در مناطق مختلف مشغول لوله گذاری فاضلاب هستند که پیش بینی می شود تا پایان امسال در صورت تامین اعتبار و نبود موانع و مشکلات حدود 45 درصد مناطق مختلف بروجرد به این شبکه وصل شود.

 

حدادی اظهار داشت: اعتبارات مورد نیاز برای اجرای این طرح از محل اوراق تامین می شود و امیدواریم با تامین اعتبار به موقع، این طرح به زودی تکمیل شود.

 

رئیس شرکت آب و فاضلاب شهری با اشاره به کندن خیابان ها برای فاضلاب شهری تصریح کرد: تا کنون بعد از کندن خیابان و کوچه ها، آسفالت و ترمیم به عهده شهرداری بود اما از چندی پیش آسفالت و ترمیم را بعد از لوله گذاری فاضلاب خود شرکت آب و فاضلاب بر عهده گرفته و از ابتدای آغاز کار تا آسفالت و ترمیم 45 روز زمان نیاز است.

 

به گفته وی هزینه نصب انشعاب برای منازل متفاوت است و تلاش شده تا هزینه این انشعاب برای شهروندان اقساطی شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران