زخم‌های کهنه برتن خیابان شهید مطهری؛

آسفالت؛ مطالبه اصلی مردم از شهرداری ازنا

آسفالت؛ مطالبه اصلی مردم از شهرداری ازنا
شناسه خبـر : ۱۱۴۸ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

اگر در سطح خیابان شهید مطهری در شهرستان ازنا روزانه عبور و مرور داشته باشید شاهد اختلاف سطح ها و چاله چوله ها و برجستگی هایی در سطح این خیابان ها خواهید بود.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از ازناخبر، به نظر می رسد که این وضعیت نامطلوب و کیفیت نامناسب خیابانها در شأن شهرستان ازنا نیست و در برخی موارد منجر به خسارات مالی به مردم و شهروندان شده که نارضایتی و گلایه مندی مردم را در پی داشته است.

بنابراین می طلبد در این شهر که می توان گفت یک خیابان دارای آسفالت سالم پیدا نمی شود مسئولان باید چاره ای اساسی بیندیشند و اقدامات جدی در این زمینه انجام شود.

اگر در سطح خیابان شهید مطهری شهرستان ازنا روزانه عبور و مرور داشته باشید شاهد اختلاف سطح ها و چاله چوله ها و برجستگی هایی در سطح این خیابانها خواهید بود.

یکی از شهروندان ازنایی ساکن این خیابان بیان می کند: کوچه شهید مهراب عبدالوند همچنان در انتظار تسطیح و آسفالت، ولی دریغ از نگاه مسئولین شهرداری ازنا در این موضوع. این اهالی میگویند: انگار این کوچه محلی از اعراب برای شهرداری نداشته و کسی قصد انجام یک روکش ساده را برای این کوچه ندارد.

شاید قصه خرابی آسفالت و بی‌کیفیتی آن مسئولان را هم خسته کرده باشد اما مردم که گناهی ندارند، مسئولین هم بی‌تقصیر هستند چرا که همیشه انگشتشان را به سمت نبود بودجه می‌گیرند!  امید است که این گزارش همه را کمی به تأمل وادارد...

زخم‌های کهنه بر تن خیابان شهید مطهری

زخم‌های کهنه بر تن خیابان شهید مطهری

زخم‌های کهنه بر تن خیابان شهید مطهری

 

انتهای پیام/

نویسنده : محمدملکی

ارسال نظر

8 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران