رئیس اداره ثبت احوال الیگودرز:

تولد هزار و 65 نوزاد در پنج ماهه اول امسال در الیگودرز

تولد هزار و 65 نوزاد در پنج ماهه اول امسال در الیگودرز
شناسه خبـر : ۱۱۴۱۱ پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۱

رئیس اداره ثبت احوال الیگودرز از تولد هزار و65 نوزاد و مرگ 273نفر درپنج ماهه اول امسال در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک محمد میرزایی مقدم، رئیس اداره ثبت احوال الیگودرز گفت: در پنج ماهه اول امسال تعداد هزارو 65 نوزاد در سطح شهرستان متولد شده است که به طور میانگین درهرشبانه روز 7 نوزاد متولد شده است.

 

وی ادامه داد: میزان مرگ ومیر در پنج ماهه اول امسال نیز 273 نفر بوده است و در برابرهر 100نفر فوت زنان ،111 نفر مرد فوت شده اند.

 

میرزایی اضافه کرد:در سال گذشته 2هزار و 663 نوزاد در شهرستان متولد شده است و همین سال نیز هزار و546 ازدواج به ثبت رسیده است که نسبت به سال 94 شاهد افزایش  3/1 درصدی بوده ایم.

 

رئیس اداره ثبت احوال الیگودرزگفت: امسال به ترتیب حسین، ابوالفضل، امیر علی،کیان و محمد طاها در بین اسامی پسران، فاطمه، رها، باران، زهرا، یسنا بیشتر فراونی را در بین اسامی دختران داشته اند.

 

وی صدور کارت هوشمند ملی در پنج ماهه اول امسال اشاره کرد وافزود: از اواخر سال 94 تا کنون 53هزارو 809مورد به متقاضی صدور کارت ملی هوشمند در شهرستان به ثبت رسیده که از  این تعداد 50هزار و484 مورد کارت هوشمند صادر شده است و  44هزار و305 کارت تحویل متقاضیان شده است.

خبرنگار :یاسر مومنی

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران