مدیر جهاد کشاورزی بروجرد:

12 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی بروجرد تخریب شدند

12 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی بروجرد تخریب شدند
شناسه خبـر : ۱۱۴۱ چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: سال گذشته 12 مورد ساخت و ساز غیر مجاز که در اراضی کشاورزی بروجرد و به صورت غیر قانونی ساخته شده بودند تخریب شدند.

به گزارش سفیر افلاک و به نقل از  بازتاب بروجرد "رضا امینی" مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: هر گونه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی بدون مجوز ، غیر قانونی است و این ساخت و سازها در نهایت تخریب می شوند. 

 

وی اضافه کرد: سال گذشته 12 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در مناطق مختلف شهرستان بروجرد بدون مجوز و غیر قانونی ساخته شده بودند که تخریب شدند. به گفته وی هر گونه تغییر و تبدیل اراضی کشاورزی بدون مجوز تخلف محسوب می شود و در همین راستا روزانه کشت هایی در مناطق مختلف رصد می کنند.

 

 امینی اظهار داشت: همچنین سال گذشته 28 مورد ساخت و ساز در کشاورزی با مجوز قانونی در بروجرد صورت گرفت که این افراد طبق مجوز اقدام به ساخت و ساز کرده بودند. 

 

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد اضافه کرد: این قلع و قمع ها با حکم قضایی توسط جهاد کشاورزی انجام شده و براساس قانون هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز در محدوده اراضی کشاورزی زراعی و باغی مشمول قلع و قمع می شود. به گفته وی البته طی چند سال اخیر ساخت و سازها در بروجرد به شدت کاهش یافته ولی تلاش می شود که  ساخت و سازهای غیرمجاز به صفر برسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران