فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز:

فیلم بردار مغرض حادثه رانندگی در الیگودرز دستگیر شد

فیلم بردار مغرض حادثه رانندگی در الیگودرز دستگیر شد
شناسه خبـر : ۱۰۹۷۶ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵

سرهنگ ذلقی گفت:  فیلم برداری از یک حادثه ساده رانندگی  بصورت مغرضانه ودر جهت القاء مطالب کذب بوده است که فیلم بردار دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.

به گزارش سفیر افلاک ،فیلم کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که در این فیلم مامور انتظامی الیگودرز  بنا بر ظاهر  در حادثه تصادف برای جریمه از اسلحه استفاده نموده است.

 

 سرهنگ خدا رحم ذلقی فرمانده انتظامی الیگودرز در این باره  گفت: تصادفی بین یکدستگاه پراید بارانندگی یک خانم با مامورین گشت موتوری در میدان آزادی الیگودرز اتفاق افتاد که یکی از مامورین ما از ناحیه پا مجروح شد.

 

وی ادامه داد: متاسفانه عده ای غیر مسئول  درمحل حادثه دخالت های داشته اند که باعث ازدحام جمعیت می شوند.

 

 ذلقی بیان کرد: در این فیلم  ضمن برداشت نادرست  و القاء مطلبی کذب از این تصویر با بی انصافی نسبت به خدمات نیروی انتظامی ظلم شده است در حالی که اصلا فرد جریمه نشده و هیچگونه تیراندازی انجان نشده است.

 

 فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز به درگیری  افراد مداخله جو با مامور نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: مامور در این فیلم جدید الورود و با توجه به عدم اطلاع از وضعیت شهرستان احتمال سرقت سلاح کمری خود را داده است و سلاح را بالای سرخود گرفته است  و ماموران راهور هم صرفا به جهت تلطیف فضا طرفین را به آرامش دعوت کرده اند.

 

فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز گفت: مامور ما جرمی مرتکب نشده ولی  به جهت سهل انگاری با او برخورد قانونی انجام خواهدشد همچنین  فردی که بصورت مغرضانه  تصویر برداری نموده است شناسایی و دستگیر شد و به اشتباه و جرم خود اعتراف کرده است.

 

ذلقی در توصیه به همشهریان در زمان حوادث رانندگی بیان کرد: مردم با نشر اکاذیب به  آبرو و حیثیت شهرستان لطمه نزنند و در زمان تصادف تجمع نکرده واجازه دهند مامورین وکارشناسان اقدامات لازم را انجام دهند وسریع در مورد موضوعات قضاوت نکنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران