استاندار لرستان:

سه هزار و500نفر در پروژه های راه آهن و آزادراه لرستان به صورت مستقیم مشغول کار هستند

سه هزار و500نفر در پروژه های راه آهن و آزادراه لرستان به صورت مستقیم مشغول کار هستند
شناسه خبـر : ۱۰۸۹۴ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱

استاندار لرستان گفت: پروژه راه آهن و آزادراه از پروژه های اساسی و زیربنایی استان هستند که به صورت مستقیم برای سه هزارو 500نفر اشتغالزایی کرده اند.

به گزارش سفیر افلاک هوشنگ بازوند،استاندار لرستان ظهرامروز در بازدید از پروژه های راه آهن خرم آباد-دورود و آزادراه شهید بروجردی گفت: برای اجرای این پروژه همه مدیران، پیمانکاران، کارفرمایان و همچنین قرارگاه خاتم زحمت کشیدند که از همه این دوستان صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

 

وی با بیان این که استان لرستان به نوعی در کریدور شمال به جنوب قرار گرفته است،گفت: شاید حلقه ی مفقوده کریدور شمال به جنوب این آزادراهی بود که از خرم آباد به سمت اراک باید ادامه پیدا می کرد که حدود ۶۸ کیلومتر در حوزه استحفاظی استان لرستان و الباقی در حوزه استان مرکزی است.

 

بازوند اظهار داشت: مبلغ این قرار داد حدود هزارو 200میلیارد تومان است که در حوزه استان لرستان به صورت ۱۰۰درصد در حال انجام است و برای سه هزار و500نفر اشتغال زایی مستقیم دارند.

 

وی بیان کرد: به همت وزارت راه و شهر سازی و قرارگاه خاتم الانبیا ان شاء الله سال ۹۷این پروژه به بهره برداری می رسد و درصورت مناسب بودن شرایط اقلیمی بناگذاشته شده همین امسال بتوانند کارهای روسازی را شروع کنند.

 

استاندار لرستان با تأکید بر این که این پروژه ها در توسعه زیرساخت ها و همچنین مباحث اقتصادی و گردشگری استان می تواند نقش بسیار زیادی داشته باشد،گفت: پروژه راه آهن هم یکی از پروژه های اساسی و زیربنایی استان است که نشان می دهد انصافا نظام و دولت در این مقطع علی رغم مشکلات مالی اما توجه ویژه ای به زیرساخت های استان لرستان شده است.

 

بازوند با بیان این که پروژه راه آهن نزدیک ۱۱۴کیلومتر است که بیش از۶۵درصد عملیات اجرایی در حال اجراست، گفت: راه آهن یکی از پروژه های زیرساختی استان است که در توسعه استان نقش آفرین است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران