مسئول امور اجتماعی بهزیستی بروجرد:

شهریه مهدکودک ها براساس طرح رتبه بندی تعیین می شود

شهریه مهدکودک ها براساس طرح رتبه بندی تعیین می شود
شناسه خبـر : ۱۰۷۸۱ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸

مسئول امور اجتماعی بهزیستی بروجرد گفت: شهریه مهدکودک ها براساس طرح رتبه بندی تعیین می شود اما نرخ مشخصی برای هر یک از رتبه ها تعریف شده است.

به گزارش سفیر افلاک "مهین گودرزی" مسئول امور اجتماعی بهزیستی بروجرد گفت: در شهرستان بروجرد 16 مهدکودک وجود دارد که از این تعداد 12 مهد شهری، 3 مهد در روستا و یک مهد حاشیه ای فعالیت می کنند.

 

وی اضافه کرد: چند سالی است که مهدکودک ها رتبه بندی شده اند که مهدهای یک، دو و سه ستاره تعریف شده اند که هر کدام برای شهریه نرخ مشخصی دارند.

 

گودرزی اظهار داشت: این تعداد مهدکودک مجوز دار هستند و تحت پوشش بهزیستی هستند که این سازمان بر عملکرد و فعالیت آنها نظارت می کند.

 

به گفته وی تفاوت میزان شهریه بستگی به خدمات ارائه شده از سوی مهدها دارد و مهدهایی که رتبه بالاتری دارند، خدمات بیشتری ارائه می دهند و شهریه آنها بالاتر است اما نرخ مشخصی دارند و بیشتر از آن دریافت نمی کنند.

 

مسئول امور اجتماعی بهزیستی بروجرد با اشاره به این که در مهدهای کودک تحت پوشش بهزیستی کودکان 6 ماهه تا 6 ساله نگه داری می شود افزود: برای هر گروه سنی برنامه های خاص و مختلفی اجرا می شود و مربیان این مهدها دوره های آموزشی را برای هر چه بهتر اداره کردن کلاسها فرا می گیرند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران