مسئول هیات نظارت شهرستان الیگودرز:

حرکت سخیف نمایندگان دل ملت و خانواده شهدا را به درد آورد

حرکت سخیف نمایندگان دل ملت و  خانواده شهدا را به درد آورد
شناسه خبـر : ۱۰۷۸۰ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱

حجت السلام ترکی گفت: حرکت سخیف نمایندگان مجلس نشان از خود باختگی منتخبین نسبت به غرب و بیگانگان بود و متاسفانه با این اقدام دل خانواده شهدا  و ملت بزرگ ایران به درد آمد.  

به گزارش سفیر افلاک،حجت الاسلام سهراب ترکی؛ مسئول هیات نظارت بر انتخابات شهرستان الیگودرز گفت: مراسم روز  تحلیف ریاست جمهوری درحالی برگزار شد که دولت  این روز را تعطیل اعلام کرده بود که به نوعی طبق نظر کارشناسان حدود 8هزار میلیارد تومان این تعطیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی خسارت وارد کرد.

 

وی ادامه داد: این مراسم تحلیف یکی از کم جلوه ترین وکم اهمیت ترین مراسم برای یک رئیس جمهوردر دنیا می باشد.

 

 مسئول هیئت نظارت شورای نگهبان شهرستان الیگودرز گفت: حتی علی رغم دعوت از اکثر روسای جمهور کشور اکثر آنها فقط نمایندگان خود را به این مراسم فرستادند که این نتیجه  ژست تعاملی تدبیر و امید در چهار سال با جهان است حتی رئیس جمهور گابن خود در این مراسم حضور نداشت و نماینده فرستاده بود.

 

وی به اقدام نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز اشاره کرد: حرکت سخیف نمایندگان مجلس که نشان از خود باختگی نسبت به غرب وبیگانگان بود و متاسفانه با این اقدام دل خانواده شهدا  و ملت بزرگ ایران به درد آمد.  

 

حجت الاسلام ترکی بیان نمود: عکس سلفی نمایندگان با دشمنان نظام حرکتی که در شان نماینده ملت نبود این ها نمایندگان کدام ملت هستند ،ملتی که در راه اسلام وارزشهای انقلاب شهید داده اند قطعا این رفتار در حافظه تاریخی ملت ایران باقی خواهد ماند.

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات  وعالیات الیگودرز بیان کرد: امیدواریم نمایندگان در شناخت جایگاه واقعی مجلس  که حضرت امام (ره) فرمود" مجلس  در راس امور است " تلاش نمایند چرا که  مجلس شورای اسلامی  خروجی هایی مانند  شهید  مدرس،شهید دیالمه و شهید آیت داشت. 

 

وی اضافه کرد: مراسم تحلیف رئیس جمهور  واقدام ننگین نمایندگان در روز شهادت دکتر ایت که با  60 گلوله  منافقین به شهادت رسید وی از نمایندگان این مجلس بود باید در چنین روزی به  این مسائل توجه می شد  و جایگاه  ملت و مردم زیر پا گذاشته نمی شد و امیدواریم این رفتارها و اقدامات  از سر تعمد نباشد و نمایندگان باید از ملت  رسما عذرخواهی نمایند. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران