منتخب شورای شهر پنجم:

با 6 کاندیدا جهت تغییرات در مدیریت شهرداری الیگودرز جلساتی برگزار شده است

با 6 کاندیدا جهت تغییرات در مدیریت شهرداری الیگودرز جلساتی برگزار شده است
شناسه خبـر : ۱۰۷۷۹ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲

کاندیدای منتخب شورای شهر پنجم گفت: همه اعضای منتخب شورای شهر پنجم تا کنون با 6 کاندیدا برای تغییر در مدیریت شهرداری الیگودرز جلساتی برگزار نموده اند.

به گزارش سفیر افلاک ،یکی از کاندیدای منتخب شورای شهر  پنجم الیگودرز گفت: اولین جلسه اعضای منتخب شورای شهر دوره پنجم بعد از چند روز از انتخابات برگزار شد و تغییراتی در شهرداری الیگودرز صورت خواهد گرفت.

 

وی ادامه داد: هم اکنون با 6 نفر ازکاندیدای شهرداری جلساتی داشتیم که  3نفر بومی و3نفر غیر بومی بوده اند و دالوند شهردار الیگودرز نیز یکی از این کاندیداها  می باشد.

 

این کاندیدای منتخب پنجمین دوره شورای شهرالیگودرز اضافه کرد: جلسات از 15 مرداد ماه متوقف شده  و با صحبت های انجام شده این جلسات دوباره ادامه خواهد داشت.

 

وی اظهار داشت: این جلسات در منزل کاندیدای منتخب شورای شهر پنجم برگزار شده  وتنها یک جلسه در دانشگاه آزاد برگزار شده است.

 

کاندیدای منتخب شورای شهر الیگودرز با اشاره به اینکه دالوند جزء کاندیداها می باشد افزود: عملکرد دالوند شهردار فعلی  در حوزه های مختلف مثل عمران و موتوری، خدمات شهری، فضای سبز،مدیریت نیروی انسانی و... مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت و جلسه ای با وی در آینده برگزار خواهدشد و سایر کاندیداها در این حوزه ها  سین برنامه  خود را ارائه نموده  و سپس  تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

 

وی بیان نمود: هنوز ابلاغیه رسمی برای آغاز بکار شورای شهر  پنجم بدست ما نرسیده است ولی احتمالا اول شهریورماه زمان آغاز شورای پنجم خواهد بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران