امام جمعه الیگودرز:

اقدام نمایندگان خیانت به ملت و لکه ننگی بر پیشانی مجلس است

اقدام نمایندگان خیانت به ملت و لکه ننگی بر پیشانی مجلس است
شناسه خبـر : ۱۰۷۷۵ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵

امام جمعه الیگودرز گفت: اقدام نمایندگان در مجلس بعد از مراسم تحلیف رئیس جمهور خیانت  و توهین به ملت بزرگ ایران است وبعنوان لکه ننگی بر پیشانی مجلس در تاریخ ثبت خواهد شد.

به گزارش سفیر افلاک،حجت الاسلام محمد علی ارزنده، امام جمعه الیگودرز به مراسم تحلیف رییس جمهور اشاره کردو گفت: متاسفانه عکس سلفی نمایندگان مجلس  با موگرینی مانند تحصن در مجلس ششم  لکه ننگی بر پیشانی در تاریخ باقی خواهد ماند.

 

وی با اشاره به اینکه نمایندگان واقعی شهدای مدافع حرم هستند بیان کرد: نمایندگان ملت شهدای مدافع حرم و انسانهای با غیرت و با ایمان مانند  شهیدمحسن حججی است که تا لحظه آخر با اقتدار در مقابل تکفریها  ایستادگی کرد.

 

امام جمعه الیگودرز اضافه کرد: متاسفانه نه تنها نمایندگان بلکه معاون وزیر امورخارجه  که تمام عملکردها را در مراسمات دیپلماسی را  می داند خودش میدان دار این خیانت و توهین ها به ملت می شود.

 

خطیب نماز جمعه الیگودرز  به بازتاب وانعکاس اقدام نمایندگان در سطح کشور وجهان اشاره کرد وگفت: نمایندگان بااین اقدام ننگین  چگونه می خواهند قوانین اسلامی را در مجلس پیاده کنند.  

 

حجت الاسلام ارزنده ضمن تبریک بمناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور  اشاره کرد: آزادگان  بدترین شکنجه ها را تحمل کردند ودر مقابل دشمن ایستادگی کردند و پیام آنها به نمایندگان مجلس این است که باید در تمام زمانها در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و همانطور که ما برای اسلام وپایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی از همه چیزمان گذشتیم شما نیز باید از همه چیز خود بگذرید.

 

امام جمعه الیگودرز اظهار داشت: باید در مقابل دشمنان استقامت وایستادگی بصورت مداوم وجود داشته و نباید تنها  مربوط به  زمان و مقطع خاصی باشد، نباید به گونه ای باشد که در یک زمان ایستادگی کنیم ولی با تغییر شرایط جو گیر شده  و رنگ عوض کنیم.

 

 وی با اشاره بیکاری مهمترین معضل جوانان در کشور است بیان نمود: متاسفانه  وضعیت اقتصاد در جامعه به گونه ای است که هر لحظه آمار بیکاری افزایش یافته و باید دولت بمعنای واقعی از صنایع کوچک  حمایت نموده ومردم نیز بدنبال تولید باشندتا علاوه بر  نجات اقتصاد کشور شاهد  اشتغالزایی بسیاری از جوانان در کشور باشیم.

 

خطیب نماز جمعه الیگودرز به حادثه هفته گذشته روستای ملک آباد شهرستان اشاره نمود و گفت: متاسفانه بر روی مسائل جزئی حوادث تلخ در شهرستان اتفاق بیفتد که سبب آبروریزی برای شهرستان ،استان وحتی کشور شود وسبب عدم حضور سرمایه گذار در شهرستان می شود برای جلوگری از این حوادث همه باید خویشتن داری نمایند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران