نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی:

سفرها و حرکات نمایشی مشکل بروجرد را حل نمی کند/ بیکاری در این شهر حاصل بی توجهی به تولید است

سفرها و حرکات نمایشی مشکل بروجرد را حل نمی کند/ بیکاری در این شهر حاصل بی توجهی به تولید است
شناسه خبـر : ۱۰۷۷۳ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از سفرها برای شهرستان بروجرد برکتی ندارد و این سفرها و حرکات نمایشی مشکلی از شهرستان را حل نخواهد کرد.

به گزارش سفیر افلاک عباس گودرزی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: برخی از سفرها برای شهرستان بروجرد برکتی ندارد و این سفرها و حرکات نمایشی مشکلی از شهرستان را حل نخواهد کرد و بیشتر سفرها نتیجه ای را به دنبال ندارد.

 

 وی اضافه کرد: 40میلیون نفر در کشور تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و در دولت های مختلف وضعیت تامین اجتماعی مناسب نبوده و با برگرداندن بدهی دولتها به صندوق بخش زیادی از مشکلات حل می شود و خدمات بیشتری را می توان ارائه داد.

 

 گودرزی به بیمارستان آیت اله بروجردی ره اشاره کرد و افزود: بیمارستان نباید ناقص افتتاح شود چرا که اگر ناقص به بهره برداری برسد مردم با مراجعه به این بیمارستان غصه شان بیشتر می شود و این موضوع با وزیر مطرح شد که قرار شد اگر وضعیت بیمارستان به حد نصاب و مطلوب برسد، افتتاح شود.

 

 به گفته وی دستگاه سی تی اسکن در لیست خرید این بیمارستان نبود اما تلاش شد یک دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان جدید در نظر گرفته شود اما مشکل اصلی این بیمارستان نیروی تخصصی است.

 

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از پزشکان پیشنهاد داده اند که با سرمایه گذاری خودشان یک مجتمع درمانی در این شهر احداث شود.

 

وی با اشاره به وضعیت کارخانه های بروجرد افزود: برخی از آمار و ارقام از سوی مسئولان که ارائه می شود را قبول نداریم و زمانی این آمارها واقعی است که کارگر و کارفرما آن را حس کنند و گاهی این آمار سرمایه گذاری تنها در حد تولید خبر است و با توجه به پایلوت بودن استان اقتصاد مقاومتی اما در بروجرد اتفاقی تا کنون در این راستا رخ نداده است.

 

نماینده مردم بروجرد اضافه کرد: در راستای صنعت،تولید و کارخانه های بروجرد دغدغه ای وجود نداشته که خواب مسئولان را بر هم بزند.

 

 وی با اشاره به وضعیت آبسرده افزود: به نظر می رسد پروژ ه آ بسرده بعد از سه سال به اتمام نمی رسد اما اگر این پروژ ه به نتیجه برسد در خصوص گلرود هم بهتر می توان اقدام کرد.

 

گودرزی با اشاره به وضعیت بیکاری در بروجرد گفت: بیکاری در این شهر حاصل بی توجهی به تولید است و آ مار ارائه شده از سوی مسئولین مورد قبول نیست و باید برای این موضوع فکری شود.

 

وی با اشاره به سلفی اخیر نمایندگان با موگرینی افزود: باید با افرادی که بدخواه کشور ما هستند انقلابی رفتار شود و این اقدام اخیر نمایندگان شایسته نیست.

 

به گفته وی به غیر از آمریکا و صهیونیستی با همه دنیا تعامل دیپلماسی داریم اما این دیپلماسی سطح بندی دارد و نیاز است دیپلماسی ما عزتمندانه باشد اما این اقدام نمایندگان در مجلس اصل موضوع را زیر سوال برد و باعث شد که کمتر به آن توجه شود و باید توجه شود که از رفتارها و حرکات ما دشمنان سواستفاده نکنند.

 

گودرزی با اشاره به عزل و نصب مدیران گفت: برخی با حمایت های نابجا هر روز در حال نصب هستند اما ما همچنان نظارت کافی در این راستا داریم و هر مدیری که خادم مردم باشد و به دنبال مسائل حاشیه ای نرود پشتیبان او هستیم و نظارت نماینده بر مدیران مستدام است اما در هر جایی که لازم باشد ورود پیدا می کنیم و ملاحضه کسی را نخواهیم کرد.

 

 وی به برجام اشاره کرد و افزود: در برجام امتیازهای زیادی دادیم  و صبوری کردیم و نیاز است در ادامه به گونه ای حرکت شود که بار دیگر چهره آ مریکا نمایان گردد چرا که چهره آ مریکا با لبخند و اخم تغییر نمی کند  و باید توجه داشت که دشمن ما از دشمنی دست برنخواهد داشت و نیاز است که فعالیت های هسته ای را به نحوی ادامه داد که چرخ هسته ای دچار رکود نشود.

 

 نماینده مردم بروجرد تصریح کرد: تا کنون استاندار در مورد منطقه ویژه اقتصادی گزارشی به ما ارائه نداده و یک بار دیگر این فرصت گرفته شدو بعد از مدتی می گویند پیمانکار را خلع ید کردیم این در حالیست که فرصت زیادی از دست رفت و ما یقین داشتیم این پروژه انجام نمی شود اما عده ای در این راستا پافشاری می کنند و مشخص نیست از این که تلاش دارند پروژه‌ای به نام خودشان تمام شود،چه چیزی نصیبشان می شود که قرار است در دولت دوازدهم منطقه ویژه اقتصادی را به جد دنبال کنیم.

 

  گودرزی با اشاره به احداث داروخانه هلال احمر در بروجرد گفت: دیناروند معاون وزیر بهداشت در این راستا خلف وعده کردند در حالی که می توانستند اقدامی انجام دهند و قرار بود این داروخانه در بروجرد استان لرستان راه اندازی شود اما تا کنون این وعده محقق نشده و بعد از مدتی گفته شد که این داروخانه در استان لرستان ، خرم آ باد یا بروجرد راه اندازی شود که هلال احمر هم اظهار داشت که اولویت راه اندازی این داروخانه در مرکز استان است و در این میان عده ای مصالح خود را بر مصالح شهر ترجیح می دهند.

 

به گفته وی خانه های تاریخی بروجرد در صورتی مرمت و بازسازی که ردیف ملی اختصاص داده شود چرا که با این اعتبارات قطره چکانی میراث فرهنگی مشکلی حل نمی شود و این ظلمی است که سالیان سال وجود داشته است.

 

لازم به ذکر است که در پایان این نشست با اهدای هدایایی از خبرنگاران تجلیل شد.    

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران