مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج کشور:

قربانی کردن اعتقادات،مهمترین هدف شبکه های ماهواره ای/ اردوی راهیان نور هدیه شهدا به جوانان است

قربانی کردن اعتقادات،مهمترین هدف شبکه های ماهواره ای/ اردوی راهیان نور هدیه شهدا به جوانان است
شناسه خبـر : ۱۰۷۶۷ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج کشور گفت: قربانی کردن اعتقادات،مهمترین هدف شبکه های ماهواره ای است و امروزه صدها شبکه در این راستا ساماندهی شده اند.

به گزارش سفیر افلاک  سردار "یعقوب سلیمانی" مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج کشور در یادواره 22 شهید پایگاه مقاومت مسجد امام سجاد(ع) بروجرد گفت: شهدا در راه تداوم اهداف نظام و انقلاب با خدا معامله کردند و زنده نگه داشتن یاد شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب می شود.

 

وی یکی از ماندگارترین راه زنده نگه داشتن یاد شهدا و مبارزه با تهاجم فرهنگی را برگزاری یادواره های شهدا عنوان کرد و افزود: برگزاری این یادواره انتقال فداکاریها و ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع است.

 

سردار سلیمانی اظهار داشت: لزوم حفظ وحدت در پرتو ولایت فقیه یکی از درس هایی بود که شهدا به ما آموختند و ما همیشه باید تلاش کنیم که راه شهدا را ادامه دهیم.

 

به گفته وی دنیا و دشمنان از همه ظرفیت های خود برای ساقط کردن انقلاب استفاده می کنند، فعالیت 170 شبکه ماهواره ای علیه انقلاب و نظام و سرمایه گذاری های کلان نمونه ای از تلاش دشمنان برای رسیدن به توطئه ها است که این شبکه ها در راستای مسیر انقلاب ساماندهی شده اند که اعتقادات و باورها را قربانی کنند و وقتی دشمن در جنگ سخت شکست خوردجنگ نرم را به راه انداخت تا از این راه بتواند اعتقادات ما را خدشه دار کند.

 

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج کشور تصریح کرد: امروز جریانات مختلف، برجام و پسابرجام بهانه هایی هستند و آنچه مهم است اعتقادات و مسیری است که شهدا حرکت کرده اند و دشمنان تلاش دارند تا این حرکت ها و مسیر را تضعیف کنند.

 

وی دفاع مقدس را یکی از قله های رفیع تاریخ انقلاب دانست و افزود: به برکت دفاع مقدس و شهادت شهدا عزت و عظمت نصیب این کشور و ملت شد.

 

سردار سلیمانی با اشاره به این که دفاع مقدس جلوه ای از عاشورا است گفت: تکرار دفاع مقدس امتداد عاشوراست و ویژگی هایی که در عاشوراست در دفاع مقدس هم ظهور پیدا کرده است.

 

به گفته وی در دوران دفاع مقدس و عملیات ها رزمندگان ما ابزار و امکانات کافی در اختیار نداشتند اما با اعتقادات خود و با انگیزه وارد نبرد با دشمن شدند و به پیروزی رسیدند.

 

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج کشور تصریح کرد: با برگزاری یادواره های شهدا می توان دستاوردها و حماسه های دوران دفاع مقدس و فداکاری آنها را منتقل کرد و نیاز است که بیش از پیش فداکاری رزمندگان انتقال داده شود.

 

وی با اشاره به فداکاری مدافعان حرم افزود: امروز مدافعان حرم در مرزهای عراق و سوریه در برابر داعش می ایستند، داعشی که جنایات های بی شمار آنها در تاریخ بی نظیر است.

 

سردار سلیمانی اضافه کرد: شهادت رمز پیروزی ملت ایران است و ملتی که شهادت آرزو می کند، همیشه پیروز است چرا که اقتدار نظام به برکت شهداست.

 

به گفته وی امروز وقتی 6 موشک پرتاب می شود و دنیا را متحیر می کند به دلیل ایثار شهداست و خون شهدای ما امتداد خون شهدای کربلاست.

 

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج کشور یکی از راه های انتقال فداکاریهای شهدا و رزمندگان را اردوی راهیان نور برشمرد و افزود: جوانان با اعزام به اردوی راهیان نور با رشادت های شهدا بیشتر آشنا می شوند و بیان حماسه ها و اردوی راهیان نور هدیه شهدا به جوانان است و مقدمه بازگشت به خویشتن و نقطه تقابل با دشمن است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران