فرماندار الیگودرز:

توسعه فرهنگ سرمایه گذاری باید دراولویت کار خبرنگاران قرار گیرد

توسعه فرهنگ سرمایه گذاری باید دراولویت کار خبرنگاران قرار گیرد
شناسه خبـر : ۱۰۷۵۶ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲

فرماندار الیگودرز گفت: گسترش فرهنگ سرمایه گذاری بایددر اولویت کار خبرنگاران قرار گیرد تاشاهد توسعه وپیشرفت درسطح  شهرستان باشیم.

به گزارش سفیر افلاک ،دکتر احسان جهانیان؛ فرماندار الیگودرز در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان گفت: شهید صارمی یک از افتخارات مردم لرستان که درحوزه خبر  مجاهدت کرد و  شهادت نیز دستمرد رشادت و از خودگذشتگی وی بود.

 

وی ادامه داد: پاسخگو کردن مدیران مهمترین فلسفه حضور خبرنگاران در جامعه است وانتقادات باید درجهت سازندگی و درچارچوب قانونی باشد.  

 

وی به نقش خبرنگاران در فرهنگ سازی در خصوص سرمایه گذاری اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه در همه حوزه ها ضعف فرهنگی وجود داشته و  گسترش فرهنگ سرمایه گذاری باید در اولویت کار اصحاب رسانه قرار گیرد تاشاهد توسعه وپیشرفت در سطح شهرستان باشیم.

 

فرماندار الیگودرز،خبرنگار،تجلیل ازخبرنگار ،عکس،تصویر

 

جهانیان به نقش روابط عمومی ادارات نیز اشاره کرد: متاسفانه برخی ادارات شهرستان مسئول  روابط عمومی نداشته که امیدوارم با تشکیل انجمن روابط عمومی های شهرستان این نقص جبران شود.

 

فرماندار الیگودرز ازمدیریت خبری اصحاب رسانه  در خصوص حادثه چند رور گذشته در روستای ملک آباد شهرستان قدردانی نمودو بیان کرد: باید از تکرار این وقایع در سطح شهرستان جلوگیری بعمل آورد و در زمان چنین حوادثی پخش شایعات بجز ایجاد تنش ونگرانی بیشتر چیزی بدنبال نخواهد داشت و اقدامات خبرنگاران در اطلاع رسانی بسیار مناسب بود که جای قدردانی دارد.

 

جهانیان به تیراندازی در مراسمات عروسی اشاره کرد و بیان نمود: باید در خصوص تیراندازی در مراسم عروسی فرهنگ سازی شود تا خود مردم ازسلاح در مراسمات استفاده نکنند و با اطلاع رسانی از اقدامات نیروی انتظامی  ودادسرای شهرستان  قطعا از این سنت غلط جلوگیری بعمل خواهد آمد. 

 

فرماندار الیگودرز،خبرنگار،تجلیل ازخبرنگار ،عکس،تصویر

 

حبیب جمشیدی رئیس اداره فرهنگ واداره ارشاد شهرستان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: مهمترین هدف خبرنگاران الیگودرز حراست از ارزشهای  نظام می باشد.

 

وی ادامه داد: خبرنگاران دغدغه مشکلات مردم را داشته و در رفع آنها تلاش می کنند.

 

بسیاری از اصحاب رسانه در این نشست مشکلات و دغدغه های خود رابیان نمودند و در انتهای این مراسم با اهدای لوح وهدایایی از  از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد.

 

فرماندار الیگودرز،خبرنگار،تجلیل ازخبرنگار ،عکس،تصویر

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران