نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس:

راه برون رفت از مشکلات،تقویت اردوهای جهادی است/ جوانان پیام انقلاب را به ارمغان می برند

راه برون رفت از مشکلات،تقویت اردوهای جهادی است/ جوانان پیام انقلاب را به ارمغان می برند
شناسه خبـر : ۱۰۶۴۴ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون رفت از مشکلات، تقویت اردوهای جهادی است و جوانان در اردوهای جهادی پیام انقلاب را به روستاها و مناطق محروم ارمغان می برند.

به گزارش سفیر افلاک "عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی که در گلزار شهدای بروجرد برگزار شد گفت: جوانان در اردوهای جهادی پیام انقلاب را بار دیگر در روستاها و مناطق محروم به ارمغان می برند.

 

 وی اضافه کرد: جوانان در این اردوها با روحیه انقلابی و جهادی و با قصد خدمت به محرومین بدون هیچ چشم داشتی به اردوهای جهادی اعزام می شوند.

 

 گودرزی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با روحیه جهادی و انقلابی به پیروزی رسید و حیات انقلاب با روحیه جهادی و از خودگذشگی ادامه دارد.

 

 به گفته وی امام(ره) بعد از انقلاب نهادها و سازمان هایی را تشکیل دادند و در کنار آنها سپاه و بسیج تشکیل شد و بسیاری از کشورها از جمله عراق و سوریه از این اقدام امام(ره)الگو گرفتند.

 

 نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اردوهای جهادی را رهبری پیشنهاد دادند و حمایت کردند و جایگزین جهاد سازندگی سابق شد و امروز تجلیل از اردوهای جهادی تجلیل از مقام جهاد و از خودگذشتگی است.

 

 وی بیان کرد: برای برون رفت از مشکلات کشور نیاز است که اردوهای جهادی تقویت شود و تنها راه حل مشکلات، روحیه انقلابی و جهادی است.

 

 گودرزی با اشاره به این که نگاه انقلابی در هر کجا بوده ما پیروز شدیم افزود: هر جایی که ضعفی وجود دارد به دلیل این بوده که نگاه انقلابی وارد نشده و امروز تفکر و نگاه انقلاب در عرصه فناوری، تکنولوژی حوزه دفاع و نظامی ورود پیدا کرده و توان موشکی ما سبب شده تا دشمن جرات کوچکترین تحرکی نداشته باشد.

 

به گفته وی توان بالای ایران سبب فشار دشمن شده و بالا بودن این توان هراس بر دل دشمن انداخته است.

 

 گودرزی تصریح کرد: اگر امروز صنعت کشور مشکل دارد به دلیل این است که نگاه انقلابی در آن وارد نشده چون نگاه انقلابی در این عرصه وارد نشده و در هر جایی تفکر انقلاب بوده پیروزی حاصل شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران