جشنواره ای به رنگ همدلی/ خیرینی که با فروش غذا به کمک بیماران می روند

جشنواره ای به رنگ همدلی/ خیرینی که با فروش غذا به کمک بیماران می روند
شناسه خبـر : ۱۰۵۲۶ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳

برگزاری جشنواره غذا به نفع بیماران خاص برنامه ای است که تعدادی از خیرین با طبخ غذا و فروش آنها مبلغ های دریافتی را برای کمک به بیماران خاص اهدا می کنند و با این اقدام مهربانی و همدلی را به نمایش می گذارند.

به گزارش سفیر افلاک کم نیستند انسان های خیری که از هر فرصتی برای کمک به هم نوعان، بیماران و نیازمندان استفاده می کنند، خیرینی که می دانند انجام هر یک از کارهای نیک برای نیازمندان و بیماران بی پاسخ نمی ماند و چند برابر این کمک ها  برای آنها از سوی خدا در نظر گرفته می شود.

 

بسیاری از خیرین با کمک کردن به نیازمندان احساس سبکی می کنند و هر بار که این کارهای خیر را انجام می دهند برای برنامه بعدی مشتاق تر عمل می کنند.

 

نتیجه تصویری برای جشنواره غذا

 

برایشان فرقی نمی کند جشنواره غذا باشد یا هر جشنواره دیگری ، هدفشان کمک به بیماران و نیازمندان است که با کمکی هر چند اندک بتوانند ذره ای از مشکلات خود را حل کنند.

 

چند سالی است به مناسبت های مختلف جشنواره های غذا در بروجرد به نفع بیماران خاص برگزار می شود، جشنواره هایی که با همدلی و مهربانی برگزار می شود و خیرین در کنار هم با پخت انواعی از غذاها و فروش آنها مبالغ را به نفع بیماران خاص اهدا می کنند.

 

تصویر مرتبط

 

"فاطمه یاراحمدی" مسئول انجمن بیماران خاص بروجرد در این راستا گفت: دوازدهمین جشنواره غذا به نفع بیماران خاص روز جمعه 6 مرداد در تالار پرشین گلدشت برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: بسیاری از خیرین با حضور در این جشنواره غذاهایی را در منزل طبخ می کنند و با فروش آنها در این جشنواره، مبلغ های دریافتی را برای کمک به بیماران خاص اهدا می کنند.

 

یاراحمدی اظهار داشت: در طی برگزاری هر یک از جشنواره ها مبلغ چهار تا پنج میلیون تومان جمع آوری می شود و تا کنون با برگزاری یازده جشنوراه غذا بیش از 50 میلیون تومان جمع آوری شده که این مبلغ ها برای کمک به بیماران خاص هزینه شده است.

 

نتیجه تصویری برای جشنواره غذا

 

به گفته وی بیش از پنج هزار بیماران خاص در بروجرد وجود دارد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران