استاندار لرستان:

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پاسخ محکمی به اربابان داعش است

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پاسخ محکمی به اربابان داعش است
شناسه خبـر : ۱۰۱۲۱ جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

استاندار لرستان گفت: حضور مردم در این راهپیمایی نشان خواهد داد که چه مشت محکمی را بر دهان اسرائیل و آمریکا به‌عنوان اربابان داعش خواهند زد.

به گزارش سفیر افلاک  هوشنگ بازوند در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اهمیت روز قدس را حضور باشکوه مردم در راهپیمایی با زبان روزه دانست و گفت: همان‌ طور که حضرت امام (ره) فرمودند روز قدس، روز اسلام و انسجام ملی،اتحاد، اقتدار و روز وحدت ملی است.

 

وی حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را باعث اقتدار ملی کشور دانست و گفت: اربابان داعش یعنی آمریکا و اسرائیل علی رغم این که فرزندان ناخلفی را مثل داعش در منطقه پرورش می دهند ولی این حضور ها همه آن ها را نقش بر آب می کند.

 

استاندار لرستان با تأکید بر این که حمله موشکی سپاه  قطره  و گوشه ای از اقیانوس اقتدار  نظام جمهوری اسلامی بود که به نمایش گذاشته شد،گفت: علی رغم این که بعضی از کشورها در حد شعار اعلام مبارزه با داعش دارند اما ایران جواب کوبنده ای داد و قطعا اگر تحرکاتی داشته باشند سپاه باز هم از این اقدامات انجام خواهد داد.

 

به گفته وی با توجه به حملات ددمنشانه‌ای که گروهک داعش وابسته به اسرائیل داشته  طبیعاتا این حضور مردم بر اقتدار جمهوری اسلامی می‌افزاید، گفت: حضور مردم در این راهپیمایی نشان خواهد داد که چه مشت محکمی را بر دهان اسرائیل و آمریکا به‌عنوان اربابان داعش خواهند زد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران