نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس:

تحریم های جدید چیزی به نام برجام باقی نخواهند گذاشت

تحریم های جدید چیزی به نام برجام باقی نخواهند گذاشت
شناسه خبـر : ۱۰۰۴۵ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم های جدید چیزی به نام برجام باقی نخواهند گذاشت و وضع تحریم های جدید بار دیگر ثابت شد که ماهیت آمریکا این گونه است و رفتار آنها تغییر نمی کند.

به گزارش سفیر افلاک "عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضع تحریم های جدید چیز جدیدی نیست و خوی استکباری و روحیه آمریکا همیشه اینگونه بوده است.

 

وی با اشاره به این که رهبری بارها تاکید کردند که آمریکا قابل اعتماد نیست اضافه کرد: با وضع تحریم های جدید بار دیگر ثابت شد که ماهیت آمریکا این گونه است و این رفتار آنها تغییر نمی کند.

 

به گفته وی با توجه به این که این تحریم های اخیر، تحریم های گسترده ای هستند و تعریف آنها از تحریم، حقوق بشر و تروریست متفاوت است لذا آنها براساس تعاریف خود تحریم ها را وضع می کنند.

 

گودرزی اظهار داشت: با وضع این تحریم ها، چیزی به نام برجام باقی نخواهند ماند و امروز نه تنها تحریم ها تمدید می شوند بلکه تحریم های جدیدی دیده می شود که این تحریم ها نیاز به تصویب کنگره ندارند چرا که رئیس جمهوری آمریکا تحریم های جدید را وضع می کند.

 

وی با اشاره به سخنان رهبری در مورد این که آمریکایی ها روح و جسم برجام را نقض کردند افزود: نیاز است که کشور با توجه به این تحریم های اخیر تصمیم بگیرد و مجلس بعد از ایام ماه رمضان به این مسئله ورود پیدا خواهد کرد و گروه ناظر بر روند برجام باید یک تصمیم اساسی بگیرند.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

4 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران