امروز: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۱۴
لرسو
خبرآزاد
ازنا خبر
بیان روز
خبرافلاک
چگنی خبر
دلفان امروز
حرف لر
هیجار
آساره خبر
منار
بازتاب بروجرد
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۲۱    عبارت مورد جستجو: سرعت

نامه رسانی با موشک + عکس

از انتقال نامه‌ها با اسب و کبوتر نامه‌رسان تا ایمیل، راه بسیار زیادی سپری شده که همواره هدف اصلی آن رسیدن به سرعت و امنیت بالاتر انتقال اطلاعات بوده است.

كد خبر : ۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۲۱


مدیرکل حمل و نقل و پایانه‎های لرستان خبر داد: سرعت متوسط تردد 88 کیلومتر برساعت ثبت شده است

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: مدیرکل حمل و نقل در پایانه‏های لرستان از تردد یک میلیون و 926 هزار و 324 وسیله نقلیه مرداد ماه سال جاری در محورهای استان خبر داد.

كد خبر : ۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۲


پايان اختلالات تلفن همراه و افزايش سرعت دانلود با دستاورد دو محقق ايراني

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:دو محقق ايراني دانشگاه «پرديو» با همكاري يك تيم تحقيقاتي، دست به ساخت دستگاه‌هاي ريز مكانيكي زده‌‌اند كه مي‌تواند به تلفن‌هاي همراه در كاهش اختلالات از جمله قطعي تماس و نيز افزايش سرعت دانلود كمك 

كد خبر : ۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۱


چند درصد وب‌گردها هنوز DialUp هستند ؟

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:اگرچه طی سال‌های اخیر ضریب نفوذ اینترنت در کشور افزایش قابل توجهی داشته و بسیاری از کاربران اینترنت ترجیح داده‌اند که از اینترنت پرسرعت استفاده کنند اما با این وجود آمارهای رسمی گویای آن است که تا پایان سال 90 حدود 9.17 درصد از کل کاربران از طریق دایل‌آپ به اینترنت متصل شده‌اند.

كد خبر : ۱۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۲


سلطان ارتباطات دنیا در سرعت اینترنت کدام کشور است؟

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:سرعت اینترنت در یک سال گذشته در سطح جهان بیش از ۲۵ درصد رشد داشته است و کره جنوبی همچنان با میانگین سرعت ۱۵٫۷ مگابیت بر ثانیه، سلطان ارتباطات دنیا است.

كد خبر : ۱۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۳


دسترسی کمتر از یک درصد ایرانی‌ها به اینترنت پرسرعت!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:استاد دانشگاه علم و صنعت گفت: اتحادیه جهانی ارتباطات دسترسی کمتر از یک و نیم مگابیت در ثانیه اینترنت را پرسرعت نمی‌داند، بنابراین کمتر از یک درصد از مردم ایران به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۴


جزييات جديد شبكه ملي اطلاعات اعلام شد

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:براساس برنامه‌ي پنجم توسعه لازم است تا پايان سال 94 حدود 60 درصد از خانواده‌ها و تمام كسب‌وكار‌ها به اينترنت پرسرعت دسترسي داشته باشند. 

كد خبر : ۱۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۴


تولید نرم افزار موبایلی که سرعت و جهت اجسام متحرک را مشخص می کند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:محققان، نرم افزار تلفن همراهی را تولید کرند که با تصویر برداری از اجسام در حال حرکت، مکان، سرعت و جهت حرکت اجسام متحرکت را با دقت بالایی مشخص می کند.

كد خبر : ۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۶


تصمیمات کانادا را فرماندارکل انگلیسی آن می‌گیرد/اعضای سفارت کانادا سریعا" اخراج شوند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اقدام خصمانه دولت کانادا، گفت: وزارت امور خارجه به سرعت در مقابل اقدام کانادا واکنش فوری و قاطع نشان دهد.

كد خبر : ۱۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۸


افتتاح شبكه پرسرعت مخابرات در كرمان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:شبکه سراسری پرسرعت (مترواترنت) استان کرمان با سرمایه گذاری بالغ بر 80 میلیارد ریال ،( دوشنبه ) با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح می شود .

كد خبر : ۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۰


قیمت اینترنت ایران در حد متوسط است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور معتقد است: از نظر سرعت و قيمت، اينترنت ايران جايگاه به نسبت مناسبي دارد.

كد خبر : ۱۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۶


عرضه نرم‌افزار جدید سنجش سرعت اینترنت

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:معاون سازمان فناوری اطلاعات از عرضه نرم‌افزار جدید سنجش سرعت اینترنت، به منظور ایجاد مرجعی مناسب برای پایش و آنالیز پارامترهای اینترنتی خبر داد.

كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۱


ارائه اینترنت ملی 16مگابیتی به دولتی‌ها

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:معاون وزیر ارتباطات بابیان اینکه محدودیتی در واگذاری پهنای باند اینترنت در شبکه ملی اطلاعات برای دستگاهها و سازمانهای حاکمیتی وجود ندارد، گفت: براساس پیش بینی ها در این شبکه اینترنت باسرعت 16 مگابیت برثانیه برای ادارات و سازمانهای مرکزی توزیع می شود.

كد خبر : ۲۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۲


سرعت متوسط اینترنت در جهان به 2.6 مگا بیت بر ثانیه رسید

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:طبق گزارش Akamai از آخرین وضعیت اینترنت می‌توان دریافت که نفوذ خدمات اینترنتی و متوسط سرعت دسترسی افزایش یافته است و این در حالی است که اتصالات IPv6 همچنان در حال گسترش است.

كد خبر : ۲۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۳


بازتاب سخنان رئیس جمهور در مجمع عمومی در رسانه های خارجی

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: رییس جمهور کشورمان ساعاتی پیش در شصت و هفتمین نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل به سخنرانی پرداخت که این سخنان به سرعت در رسانه های خارجی بازتاب یافت.

كد خبر : ۲۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۶


اینترنت پرسرعت در تمامی مدارس مالزی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:طرح جدید دولت مالزی bestariNet نام داشته و بر اساس آن تا سال ۲۰۱۴ تمامی مدارس سراسر مالزی برای آموزش‌های مجازی به دانش‌آموزان به اینترنت پرسرعت مجهز خواهند بود.

كد خبر : ۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۸


جزييات فروش اينترنت پرسرعت در كشور

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:طبق قوانين و مقررات جاري واگذاري پهناي باند با سرعت بالاي 128kb/sبه كاربران خانگي فقط به اعضاء هيات علمي دانشگاهها و افرادي كه مدارك لازم از مراكز آموزش عالي در زمينه فعاليتهاي تحقيقاتي و پژوهشي ارائه كنند، 

كد خبر : ۲۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۸


مبين‌نت مودم جديد عرضه كرد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:شرکت ارتباطات مبین‌نت اعلام کرده است: نسخه‌ی جدیدی از فرم‌ویر (Firmware) مودم‌های وایمکس این شرکت به تازگی منتشر شده است که با ارتقاء دادن فرم‌ویر مودم، بسیاری از مشکلاتی که ممکن است برخی مشترکان اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت هم‌اکنون با آن مواجه باشند برطرف خواهد شد.

كد خبر : ۳۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۳


میزان پورت‌های پر سرعت اینترنتی اعلام شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:پرداخت قبوض، ثبت‌ نام‌های اینترنتی، عضویت در کلاس‌های آموزشی، اطلاع از صورت‌ حساب‌های بانکی و غیره فعالیت‌هایی است که امروزه از طریق اینترنت انجام می‌شوند و همین روند به کاهش حجم ترافیک شهری کمک بسیاری کرده است.

كد خبر : ۴۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۴


کشورهای آسیایی بالاترین سرعت اینترنت را دارند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سرعت اینترنت در جهان روبه افزایش است و در این میان کشورهای آسیایی همچون کره جنوبی، ژاپن و هنگ کنگ سردمدار هستند. 

كد خبر : ۴۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۹


2020 سامانه پشتيباني ADSL مخابرات

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سامانه ۲۰۲۰ به عنوان مرکز فروش و پشتیبانی سرویس اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران راه اندازی شد.

كد خبر : ۴۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۹


جشنواره فروش اینترنت پرسرعت مخابرات در هشت استان آغاز شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:شرکت مخابرات ایران در 8 استان کشور اینترنت پرسرعت واگذار می‌کند. 

كد خبر : ۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۳۰


مدیرعامل شرکت گاز لرستان خبر داد: انجام 100 درصدی پروژه های گازرسانی مهر ماندگار در استان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: پروژه های گاز رسانی طرح مهر ماندگار استان با تلاش کارکنان شرکت به سرعت اجرا شده و بسیار زودتر از برنامه تعیین شده به بهره برداری رسیدند.

كد خبر : ۴۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۲


رتبه جديد ايران در اينترنت پرسرعت و موبايل

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:آخرین آمارها از وضعیت ایران در زمینه دستیابی به جامعه اطلاعاتی در مقایسه با کشورهای منطقه در شاخصهای دسترسی، استفاده و مهارت، از رتبه 14 ایران در اینترنت پرسرعت، 10 در خانوارهای دارای کامپیوتر و 13 در دسترسی به اینترنت خانگی حکایت دارد.

كد خبر : ۴۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۴


فروش نیم بهای اینترنت پرسرعت مخابرات

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:یک مقام مسئول در شرکت مخابرات ایران از واگذاری نیم بهای اینترنت پرسرعت در ۸ استان کشور برای مدت یک ماه خبر داد. 

كد خبر : ۴۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۴


۵+۱بارویکردمنطقی واردمذاکرات شود/درگیری قومی درمیانمار پایان یابد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: اگر ۱+۵ با رویکرد منطقی در مذاکرات شرکت کنند و حقوق هسته‌ای ما و حق داشتن چرخه سوخت برای اهداف صلح‌آمیز را به طور کامل به رسمیت بشناسند، مسئله به سرعت قابل حل است.

كد خبر : ۵۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۹


طرح های مهر ماندگار استان لرستان مطابق برنامه زمان بندی شده درحال اجرا هستند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: استاندار لرستان با اشاره به روند مطلوب اجرای طرح های مهر ماندگار استان، گفت: پروژه های مهر ماندگار استان مطابق با برنامه ریزی مدیریت شده در بخش های زمان و منابع با سرعت منطقی در حال اجرا هستند.

كد خبر : ۵۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۰


سامانه ۲۰۲۰ در تله‌کام عرضه می‌شود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سامانه 2020 با هدف همسان سازی کدهای خدماتی و برای ارایه خدمات فروش ، پاسخگویی و پشتیبانی اینترنت پرسرعت (adsl) در سطح کشور راه اندازی شده است .

كد خبر : ۵۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۳


مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان خبر داد: نصب14 هزار پورت پرسرعت ADSL در استان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان از نصب14 هزار پورت پرسرعت ADSL در استان خبر داد. 

كد خبر : ۵۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۴


معرفی پرسرعت‌ترین شرکت‌های اینترنتی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مهرماه امسال در زمینه اینترنت ۲۵۶ مگابیتی شرکت پارس آنلاین و در بخش اینترنت ۱۲۸ مگابیتی شرکت عصر انتقال داده‌ها پرسرعت‌ترین اینترنت را در اختیار کاربران خود گذاشتند.

كد خبر : ۶۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۷


نظام مند شدن کافی نت ها و گیم‌نت‌ها و اتصال به شبکه پرسرعت

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از ساماندهی تمامی گیم نت‌ها و کافی‌نت‌ها در سراسر کشور در قالب شبکه ملی فرهنگ خبر داد و گفت: تمامی کافی‌نت و گیم‌نت‌ها از طریق شبکه پرسرعت به یکدیگر متصل می‌شوند.

كد خبر : ۶۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


انتشار فيلم لحظه شهادت حضرت عباس (ع)در اینترنت+ فيلم

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:طي چند روز گذشته كليپي شامل صحنه شهادت حضرت عباس (ع)و نمايش چهره آن حضرت، به سرعت در اينترنت منتشر شده است.داوود میرباقری در واکنش به انتشار صحنه‌های مربوط به شهادت حضرت عباس(ع) از سریال "مختارنامه" در فضای مجازی تأکید کرد: به‌عنوان صاحب معنوی اثر نسبت به این جریان معترضم.

كد خبر : ۶۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


از عکس‌العمل شیطان پس از شهادت امام حسین(ع) تا ران گندیده ابن زیاد و خواب هنده زن یزید!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: ناگاه دیدم ابری از آسمان پایین آمد که مردان بزرگوار بسیاری در آن بودند، در میان آنها مردی گندمگون ماه روی بود، او با سرعت در پیشاپیش آنها حرکت می‌کرد، آمد تا خود را بر سر مبارک امام(ع) انداخت و شروع کرد به بوسیدن دندان‌های آن حضرت در حالی که می‌فرمود: فرزندم تو را کشتند؟ آیا آنها تو را نشناختند و از نوشیدن آب تو را بازداشتند؟ ای فرزندم؛ من جد تو رسول خدا هستم، و این پدرت علی مرتضی، و این برادرت حسن، و این عموی تو جعفر و این عقیل و اینها حمزه و عباس هستند.

كد خبر : ۶۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۹


ارائه اینترنت پرسرعت یک مگابیتی به مراکز علمی و پژوهشی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:شرکت مخابرات استان تهران به متقاضیان علمی و پژوهشی اینترنت پرسرعت با پهنای باند یک مگابیت برثانیه ارائه می کند.

كد خبر : ۷۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۴


پهپادها چه تصاویری را و چگونه شکار می کنند؟ + فیلم

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: پهپاد "اسکن ایگل" دارای یک دوربین هوشمند ثابت بسيار سبک است و بر روی هواپیما نصب می‌شود؛ این پهپاد می‌تواند تا 100 کیلومتر برد ارتباطي خود را با مرکز حفظ کند و بیش از 20 ساعت به پرواز ادامه دهد؛ طول بال هواپیما در حدود 10 فوت است و تا 75 گره دریایی هم سرعت دارد.

كد خبر : ۷۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۵


125 میلیارد ریال برای هفت طرح مهرماندگار حوزه آب لرستان اختصاص یافت

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیر عامل شركت آب منطقه ای لرستان گفت: با پیگیری های انجام شده توسط این اداره كل ' علی اكبر محرابیان' دستیار ویژه رییس جمهوری در نامه ای ، 125 میلیارد ریال برای سرعت در روند هفت طرح مهر ماندگار استان را تصویب كرده است.

كد خبر : ۷۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۱


راه‌اندازی شبکه اینترنت پرسرعت محلی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:نخستین شبکه اینترنت پرسرعت محلی رایگان با نام تجاری وایمو - wimo - در کشور راه اندازی شد.

كد خبر : ۷۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۱


وقتی صدام به اردوگاه موصل آمد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: بچه‌ها درحال اجرای نمایش بودند که ناگهان در باز شد و 4-3 سرباز عراقی به سرعت وارد آسایشگاه شدند به‌طوری که نتوانستیم هیچ عکس‌العملی داشته باشیم.

كد خبر : ۷۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۱


توقف اعطای وام ازدواج در بعضی بانک‌ها

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:با وجود تاکیدهای زیادی که مسئولان بانکی بر سرعت در ارائه وام ازدواج دارند در ماه‌های اخیر این روند در برخی بانک‌ها کند و متوقف شده و بعضا بانک‌ها زوج‌های جوان را به چهار تا شش ماه آینده برای دریافت تسهیلات ارجاع می‌دهند.

كد خبر : ۷۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۲


رشد علمی ایران 11 برابر متوسط رشد علمی جهان است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر گفت: به برکت ولایت فقیه، حرکت علمی ایران با سرعت در حال رشد است.

كد خبر : ۷۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۶


نصب دوربین‎های کنترل سرعت در 210 کیلومتر از جاده‎های لرستان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‎های لرستان از نصب دوربین‎های کنترل سرعت در 210 کیلومتر از جاده‎های لرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۶


Google Maps در طی ۴۸ ساعت بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شد!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیر نقشه های گوگل اعلام کرد که نسخه ios نقشه های گوگل در ۴۸ ساعت نخست بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شد و این روند با سرعت در حال رشد است.

كد خبر : ۷۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۹


تعرفه‌های جدید ADSL برای ارائه دهندگان اینترنت اعلام شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نرخ های جدید تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت از طریق فناوری ADSL را برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت اعلام کرد که برمبنای این مصوبه ارائه کنندگان برای دریافت مبلغ ثابت ماهیانه به عنوان هزینه برقراری و نگهداری از مشترکان مجاز هستند.

كد خبر : ۸۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۵


دستگاه های اجرایی ملزم به همكاری با مدارس در راستای اجرای طرح هوشمندسازی هستند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: فرماندار خرم آباد گفت: بر اساس مصوبه هیات دولت تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان ملزم به همكاری گسترده در خصوص اجرای طرح هوشمندسازی مدارس هستند و می بایست با سرعت عمل بیشتر نسبت به این مهم اقدام كنند.

كد خبر : ۸۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۶


ارائه اینترنت پرسرعت به 100سایت برتر کشور

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:دبیر شورایعالی فضای مجازی وعده داد که به 100 سایت اینترنتی برتر به انتخاب مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، اینترنت با سرعت بالا و میزبانی و پهنای باند رایگان ارائه خواهد داد و برای 100 شرکت تولیدکننده برتر در حوزه فضای مجازی نیز تسهیلات کم بهره اعطا می‌کند.

كد خبر : ۸۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۱


رايتل و ارايه اينترنت ۱ مگابيتی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:برای اولین بار در کشور رایتل روی سیم‌کارت تلفن همراه اینترنت پر سرعت 1 مگابیت بر ثانیه‌ ارائه می‌کند.

كد خبر : ۸۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


اینترنت 20 مگابیتی از فروردین93 عرضه می‌شود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیرعامل شرکت ایرانیان نت از آغاز فاز مطالعاتی اجرای پروژه اتصال فیبرنوری به منازل – FTTH – خبر داد و گفت: فاز نخست این پروژه که اینترنتی با حداقل سرعت 20مگابیت در ثانیه را برای کاربران ارائه می کند، فروردین ماه سال 93 عملیاتی می‌شود.

كد خبر : ۸۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


دولت به هیچ عنوان قصد جدا کردن ری از تهران را ندارد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: استاندار تهران با اشاره به اینکه دولت به هیچ عنوان قصد جدا کردن ری از تهران را ندارد گفت: این موضوع باهدف تشویش اذهان عمومی مطرح می‌شود، دولت قصد دارد با اجرای قانون تقسیمات کشوری و یکپارچه کردن مدیریت سیاسی و خدماتی شهرری،روند خدمات رسانی به مردم این متطقه را سرعت بخشد.

كد خبر : ۹۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


راه‌اندازی سامانه جدید سنجش سرعت اینترنت

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:معاون سازمان فناوری اطلاعات از راه‌اندازی سامانه جدید سنجش مشخصات اینترنتی از جمله سرعت سرویس دسترسی به اینترنت برای کاربران با امکانات بیش‌تری ظرف هفته‌های آتی خبر داد.

كد خبر : ۹۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


باید و نباید اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال جاری

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:اجرای فاز دوم هدفمندی بدون اجماع دولت و مجلس و جلب همراهی مردم امکان‌پذیر نیست و در عین حال چگونگی و سرعت هدفمندی یارانه ها حتما باید متاثر از واقعیات جامعه باشد

كد خبر : ۹۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


آقای دکتر! الان وقت پاسخگویی است ، نه ارائه طرح های جدید

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:محمود احمدی نژاد ، صبح روز چهارشنبه با حضور در مجلس شورای اسلامی‌، سخنانی را مطرح کرد و سپس بدون آن که پاسخ بشنود ، به سرعت مجلس را ترک کرد. آنچه در زیر می‌آید ، مهم ترین بخش‌های سخنان رئیس جمهور و نقد عصرایران است بر سخنان ایشان.

كد خبر : ۹۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


ارتقای بخش‌های سخت افزاری و نرم افزاری در زندان‌ها

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیر کل زندان‌های لرستان گفت: حرکت به سمت ارتقاء وضعیت زندان‌ها چه در بخش‌های سخت افزاری و چه در حوزه نرم افزارها باید سرعت بیشتری به خود بگیرد.

كد خبر : ۹۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۷


روش راه اندازی وایمو در موبایل، لپ تاب و تبلت

سفير افلاک:شاید یکی از مهمترین دغدغه های کاربران اینترنت، محدود بودن آن باشد، اما سیتنا به شما روشی را آموزش می دهد که با استفاده از آن می‎توانید تجربه‎ی یک اینترنت پرسرعت رایگان بر روی گوشی همراه خود داشته باشید.

كد خبر : ۹۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


تصویب ازدواج همجنس بازان در فرانسه

سفير افلاک: با تصويب لايحه جنجال برانگيز ازدواج همجنس بازان در پارلمان فرانسه، پاريس تلاش براي قانوني کردن ازدواج همجنس بازان را سرعت بخشيده است.

كد خبر : ۱۰۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


جرای طرح هر خانوار ایرانی یک خط ADSL توسط مخابرات

سفير افلاک:رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران، پتانسیل بازار اینترنت پرسرعت کشور را بسیار بالا توصیف کرد و از اجرای طرح "هر خانوار ایرانی یک خط اینترنت پرسرعت" برای پاسخگویی به نیاز بازار خبر داد.

كد خبر : ۱۰۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


صدای چکش ورشو سازان دیگر به گوش نمی رسد

سفیر افلاک:فرزند ورشوی ایران در گفتگو با سفیر افلاک گفت: «آینده مبهم هنر ورشوسازی در لرستان تنها نمونه ای از رشته هایی است که امروز به سرعت در حال فراموشی و زوال است.»

كد خبر : ۱۰۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


تصاویر لورفته سایپا ۲۱۱ در فضای مجازی

سفیر افلاک:در حالی که هنوز چند روزی تا رونمایی از جدیدترین محصول سایپا یعنی مدل ۲۱۱ باقی مانده، تصاویر نسخه نهایی این خودرو به سرعت در حال گسترش در فضای مجازی هستند.

كد خبر : ۱۱۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


میراث فرهنگی كشور از فعالیت جدی میراث فرهنگی لرستان در آزادسازی قلعه فلك الافلاك خرم آباد تقدیر كرد

سفیر افلاک:رییس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشكری كشور گفت: در طرح آزادسازی حریم قلعه فلك الافلاك هیچ مانعی وجود ندارد و طبق هماهنگی های انجام شده با استاندار لرستان این روند به سرعت در حال پیشرفت است.

كد خبر : ۱۱۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


تنظیم و تغییر سرعت فن کیس با SpeedFan
كد خبر : ۱۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیشترین تصادفات بعد از خوردن ناهار است/توقیف پورشه با سرعت ۲۴۰ کیلومتر در ساعت

سفیر افلاک:رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: واژگونی ناشی از خستگی، خواب آلودگی و انحراف به چپ از جاده‌های دوطرفه و همچنین سرعت غیرمجاز عامل 80 درصد تصادفات رانندگی در ایام نوروز است.

كد خبر : ۱۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


تولید سریع‌ترین خودروی جهان

سفیر افلاک:شرکت آمریکایی هنسی اعلام کرد که موفق به تولید پرسرعت‌ترین خودروی خیابانی جهان شده است.

كد خبر : ۱۲۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


با اين نرم افزار سرعت واقعي اينترنت را اندازه بگيريد + دانلود
كد خبر : ۱۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


وقتی امیرالمؤمنین(ع) تعجب می کنند!

سفیر افلاک:امام علی علیه السّلام می فرمایند: «من از انسان غافلی که مرگ با سرعت پشت سر او در حرکت است، در شگفتم!»

كد خبر : ۱۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


وقوع ۵۵ پس‌لرزه در «کاکی» بوشهر / سرعت در امدادرسانی و اسکان اضطراری حادثه‌دیدگان

سفیر افلاک:زلزله 6.1 ریشتری روز گذشته در بخش «کاکی» از توابع شهرستان دشتی استان بوشهر، ۵۵ پس‌لرزه به دنبال داشت.

كد خبر : ۱۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


حکایت ناتمام مشکل ADSLدرپلدختر

سفیرافلاک: این روزها مشترکین اینترنت پرسرعت درپلدختربامشکلات قطعی واختلال مکرر مواجه هستندوباتوجه به اینکه بیشترکارهای اداری بصورت الکترونیکی واینترنتی صورت می گیردولی متاسفانه این اختلالات در اینترنت پرسرعت باعث مشکلات عدیده برای شهروندان پلدختری شده است.

كد خبر : ۱۲۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


استاندار لرستان خواستار تسریع در روند اجرای طرح ساماندهی منطقه گردشگری نوژیان شد

سفیر افلاک: استاندار لرستان به منظور سرعت بخشی به روند اجرای طرح ها و فعالیت های عمرانی و خدماتی استان، از طرح ساماندهی و توسعه منطقه تفریحی، گردشگری آبشار نوژیان خرم آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۱۲۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


دلایل نامگذاری سال 92 به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» از طرف مقام معظم رهبری

سفیر افلاک: خلق حماسه جز در تفکر جهادی عمل کردن بوجود نمی آید؛ باید دولتی در حماسه سیاسی بر مسند قدرت قرار گیرد که با سرعت و سربلندی ضعف های دولت های قبلی را در بحث اقتصاد و معیشت مردم جبران و حل نماید.

كد خبر : ۱۳۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


تخطی از سرعت نخستین عامل تصادفات در لرستان است

سفیر افلاک:فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: طی سال جاری تخطی از سرعت نخستین عامل تصادفات در لرستان بوده است.

كد خبر : ۱۳۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


بهره برداری از پروژه 1000 مگاواتی برق لرستان به سرعت در حال پیگیری است

سفیرافلاک: وزیر نیرو گفت: پروژه 1000 مگاواتی برق لرستان در حال پیگیری است تا به سرعت این پروژه افتتاح شود.

كد خبر : ۱۳۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز (Free Windows Tuner 2 )
كد خبر : ۱۳۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


جایگاه نهم برای دونده پر سرعت شهرستان بروجرد

سفیرافلاک: سال ۱/۱/۱۳۶۲ در بروجرد به دنیا آمد. 16 ساله بود كه شروع به دویدن كرد. یكى- دو ماهى از استارتش مى گذشت كه در نوجوانان كشور كه در سنندج برگزار شد، سوم شد.

كد خبر : ۱۴۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


به‌زودی اینترنت را از اینترانت جدا می‌کنیم

سفیر افلاک:معاون وزیر ارتباطات گفت: به محض دریافت مجوز افزایش پهنای باند(اینترانت) به ۲ مگابیت بر ثانیه از شورای عالی فضای مجازی، اینترنت از اینترانت کاربران خانگی ADSL جدا و سرعت دسترسی به سایت‌های‌ داخلی به ۲ مگ می‌رسد. 

كد خبر : ۱۴۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بازی رانندگی دیوانه وار با آمبولانس، مخصوص موبایل (اندروید)

سفیر افلاک:در بازی زیبا و مهیج Ambulance Rush شما نقش یک راننده آمبولانس را دارید که باید بیماران را به بیمارستان برسانید. اما باید این کار را با سرعت تمام و قبل از اینکه بیمارتان بمیرد انجام دهید!

كد خبر : ۱۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


رییس جمهور منتخب: سرعت و پهنای باند اینترنت باید افزایش یابد

سفیر افلاک:وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به همراه معاونان اين وزارتخانه دیروز با حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني رييس‌جمهوري منتخب ملت ايران ديدار كرد.

كد خبر : ۱۵۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


نرم افزار بهینه سازی سرعت اینترنت، برای بازی های آنلاین (cFos Speed ROG GameFirst II )

سفیر افلاک:طرفداران بازی های آنلاین، ارزش یک سرویس اینترنت با کیفیت را به خوبی میدانند. چون هر چه سرویس اینترنت شما کیفیت بالاتری داشته باشد سریع تر و بدون وقفه یا تاخیر میتوانید به انجام بازی های آنلاین دلخواه خود بپردازید.

كد خبر : ۱۵۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


دوربین های کنترل سرعت در محورهای اصلی لرستان نصب می شود

سفیر افلاک:رئیس پلیس راه استان لرستان از نصب دوربینهای کنترل سرعت در محورهای اصلی این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


طی سال‌های اخیر در سرعت کاهش نرخ کشته‌های جاده‌ای در دنیا رتبه اول را داشته‌ایم

سفیرافلاک: رئیس‌جمهور گفت: به فضل الهی طی سال‌های اخیر از لحاظ سرعت کاهش نرخ کشته‌ها و شدت تصادفات جاده‌ای در دنیا رتبه اول را داشته‌ایم.

كد خبر : ۱۵۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


درد من و داغ خبر

سفیرافلاک: هرچند لازمه ی خبرنگار بودن در مسیر حقیقت،واقعیت،رسالت،دقت،صحت، سرعت و هزار پیچ دیگر بودن است اما مهم این است که به وقت خبر همیشه آدم باشی.

كد خبر : ۱۵۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


درد من و داغ خبر

سفیرافلاک:هرچند لازمه ی خبرنگار بودن در مسیر حقیقت،واقعیت،رسالت،دقت،صحت، سرعت و هزار پیچ دیگر بودن است اما مهم این است که به وقت خبر همیشه آدم باشی.

كد خبر : ۱۵۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


صداقت، سرعت و دقت از ویژگی‌های مهم یک رسانه است

سفیرافلاک: مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان گفت: صداقت، سرعت و دقت از ویژگی‌های مهم یک رسانه است.

كد خبر : ۱۶۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


انتشار فهرست پرسرعت‌ترین گوشی‌های هوشمند جهان

سفیرافلاک:کارشناسان بر اساس آخرین بررسی‌های خود فهرست پرسرعت‌ترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار جهانی را منتشر کردند و امکانات هر یک از آن‌ها را توضیح دادند.

كد خبر : ۱۶۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


موانع و راهكارهاي ازدواج آسان

سفیرافلاک: متاسفانه طي چندسال گذشته آمار اختلافات خانوادگي وطلاق در شهرستان پلدختر به سرعت روبه افزايش است كه باعث ايجاد مشكلات عديده اي براي خانواده ها شده است.

كد خبر : ۱۶۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


موانع و راهكارهاي ازدواج آسان

سفیرافلاک: متاسفانه طي چندسال گذشته آمار اختلافات خانوادگي وطلاق در شهرستان پلدختر به سرعت روبه افزايش است كه باعث ايجاد مشكلات عديده اي براي خانواده ها شده است.

كد خبر : ۱۶۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


معرفی 10 مرورگر اینترنتی برتر در سال 2013 /گوگل کروم در صدر جدول

سفیرافلاک: کاربران اینترنتی برای ورود به فضای مجازی از مرورگرهای مختلفی استفاده می کنند اما سرعت ، امنیت و قدرت پردازش این مرورگرها نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند .

كد خبر : ۱۶۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


طلا و ارز ارزان‌تر می‌شود

سفیرافلاک:سرعت کاهش قیمت‌ها در بازارهای مالی جهان درپی اخبار مثبت از منطقه خاورمیانه بازهم شدت گرفت طوری‌که پیش‌بینی صاحب‌نظران اقتصادی بر تداوم سیر نزولی قیمت‌ها قوت گرفت.

كد خبر : ۱۷۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آقای روحانی،حالا لباس چی بپوشیم؟!

سفیرافلاک:راستش من کمی به گفت‌وگوی تلفنی آقای روحانی با اوباما شک کرده‌ام. خودشان می‌گویند یک ربع حرف زده‌اند، ولی سرعت تحولات نشان می‌دهد احتمالا بیش‌تر حرف زده‌اند…

كد خبر : ۱۷۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آشنایی با بانوی تیزپای ایرانی

متولد ۱۳۶۷ و اهل بروجرد است و در رشته تربیت بدنی دانشگاه تهران درس می‌خواند، "سرعتی‌ترین دختر ایران" تنها عنوانی نیست که به او می‌دهند؛ او رکوردار دوهای سرعت ایران، اولین زن طلایی ایران در مسابقات قهرمانی آسیایی و اولین زن دونده ایرانی است که تجربه حضور در مسابقات جهانی را دارد.

كد خبر : ۱۸۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


نهضت سرعت گیر در ازنا

سرعت گیرهای غیراستاندارد سال هاست بر پهنای خیابان های ازنا بالا آمده اند تا عبور آسان را از ماشین ها بگیرند، موضوعی که انتقاد رانندگان را به همراه داشته است.

كد خبر : ۱۹۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


تصاویر خيره​کننده از پژوی جدید +عکس

جدیدترین مدل پژو با نام RCZ R 2014 که از موتور 270 اسب‌بخار و بیشترین سرعت 250 کیلومتر بر ساعت بهره می‌برد، از اوایل ژانویه/ اواسط دی‌ماه روانه بازار اروپا خواهد شد.

كد خبر : ۱۹۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


ایستادگی ملت ایران بزرگترین تضمین سند ژنو/ اقدامات اطمینان‌ساز در صورت نقض عهد طرف مقابل به سرعت قابل بازگشت است

وزیر امورخارجه کشورمان در گفتگوی تلوزیونی در بدو ورود به کشور تاکید کرد: همانطور که در سند نهایی ژنو تاکید شده همه اقدامات اطمینان‌ساز ما در صورت نقض عهد طرف مقابل به سرعت قابل بازگشت است. البته امیدواریم که به این اقدامات نیاز پیدا نکنیم چرا که معتقدیم تعامل و همکاری بهترین شیوه برای نیل به اهداف است.

كد خبر : ۱۹۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


به دنبال تسریع در ساخت سیستم تصفیه فاضلاب کشتارگاه هستیم

رییس اداره حفاظت محیط زیست بروجرد گفت: با توجه به آلودگیهای ناشی از فاضلاب کشتارگاه بروجرد، سرعت بخشیدن به ساخت سیستم تصفیه فاضلاب این واحد ، ضروری است.

كد خبر : ۱۹۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


تند باد ها بروجرد را در نوردیدند

وزش تندبادهای شدید با سرعتی بیش از 85 کیلومتر در ساعت باعث دلهره و نگرانی در بین مردم شهرستان بروجرد شد.

كد خبر : ۱۹۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


حکم شهردار پلدختر تایید شد

عضو شورای شهر پلدختر از تائید حکم شهردار پلدختر توسط استاندار خبر داد و گفت: از این پس فعالیت های عمران شهری سرعت بیشتری خواهد گرفت.

كد خبر : ۱۹۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


گزارش رسانه های اسپانیایی از توهین هزاران ایرانی به مسی در فیس بوک+عکس

ساعاتی بعد از انجام مراسم قرعه کشی جام جهانی 2014 نگذشته بود که عده ای از هموطنان بامزه!! مان با هجوم به صفحه اختصاصی لیونل مسی در فیس بوک، شوخی با اسطوره فوتبال آررژانتین و بهترین بازیکن حال حاضر دنیا را آغاز کردند. این روند با سرعتی تصاعدی افزایش یافت و کم کم صفحه مسی تبدیل شد به یک چت روم بذله گویی و اهانت های بی پایه و اساس و خجالت آور به او.

كد خبر : ۱۹۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


نقد منصفانه موتور محرک توسعه استان لرستان

استاندار لرستان گفت:  نقد منصفانه صدا و سیما ، سرعت استان را در پی خواهد داشت و در واقع موتور محرک توسعه استان است.

كد خبر : ۱۹۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


مجتمع ناتمام گردشگری دوره؛ چشم به راه مسافران

شهر های کوچک با انجام طرحهای عمرانی می توانند به سرعت رشد و پیشرفت کنند ولی طرحها در شهر سراب دوره آغاز شده و نیمه تمام می مانند.

كد خبر : ۴۰۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


کاهش 15 درصدی استفاده از ناوگان عمومی در لرستان/افزایش 13 درصدی میانگین سرعت در جاده‌های لرستان

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های لرستان از افزایش 13 درصدی میانگین سرعت در جاده‌های لرستان طی سه ماه نخست امسال خبر داد.

كد خبر : ۴۰۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


قبولی ناپلئونی لرستان در مرکز آمار/ آمارهایی که از واقعیت طعنه می خورد

صعود لرستان به میانه جدول بیکاری کشور، این خبری بود که طی چند روز گذشته به سرعت بر روی درگاه های خبری قرار گرفت. خبری که موجب شگفت زده شدن بسیاری از مردم و اهالی رسانه استان شد.

كد خبر : ۴۱۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


ماجرای مذاکرات صفین!

عمروعاص توپ را در زمین ابوموسی انداخت!

ابوموسی به سرعت فکت شیتش را منتشر کرد و علی را از خلافت بحقش عزل نمود!

و عمرو عاص معاویه را بر جایش ابقا نمود!

كد خبر : ۴۱۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


چهارخطه‌های الشتر به سرعت در حال تکمیل هستند

فرماندار سلسله گفت: مردم شهرستان سلسله با تکیه بر اعتقادات و باورهای دینی، سهم بسزایی در ایجاد امنیت اجتماعی داشته اند.

كد خبر : ۴۱۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


داور سرعت بازی را از بازیکنان خیبر گرفت

سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد گفت: داور این بازی علی رغم این که با تجربه بود، اما در نیمه اول سرعت بازیکنان ما را گرفت و حق بازیکنان خیبر را نداد و به نفع تیم حریف سوت می‌زد.

كد خبر : ۴۲۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


خرم آباد – دوره چگني ركورد دار بيشترين ميانگين سرعت در محورهای استان

مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان لرستان گفت: در 5 ماهه نخست سال جاري محور خرم آباد – دوره چگني و بالعكس با ميانگين سرعت  95 كيلومتر  بر ساعت ركورد دار بيشترين ميانگين سرعت در بين محورهاي مواصلاتي استان بوده است.

كد خبر : ۴۲۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


زبان فارسی و چالش کوتاه کردن کلمات در شبکه های اجتماعی

نوشتن کلمات با سرعت بالا در شبکه های اجتماعی سبب شده تا بسیاری از کلمات تحت تاثیر قرار گرفته و این کلمات به صورت کوتاه نوشته شوند به طوری این کلمات به همان صورت کوتاه نوشته شده در گفتار روزانه استفاده می شوند.

كد خبر : ۴۲۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


سراب دوره شهری بدون میدان ورودی

سراب دوره مرکز شهرستان چگنی میدانی در ورودهای خود جهت کاهش سرعت خودروها ندارد .

كد خبر : ۴۲۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


فردوسی، میدانی ناتمام در شهر سراب دوره

با گذشت چند سال از طراحی و ساخت میدان نیمه ساخت فردوسی شهر سراب دوره با توجه به تردد با سرعت زیاد خودروهای سبک و سنگین در ورود به این شهر نیاز به تسریع در ساخت این میدان بیش از پیش احساس می شود.

كد خبر : ۴۲۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


جاده کمربندی در دل شهر/ وقتی ورودی شرقی دوره میدان ندارد

در ورودی شرقی شهر سراب دوره هیچ میدانی جهت کاهش سرعت خودروها دیده نمی شود و بلوار این شهر به مانند یک جاده کمربندی برای ورود و خروج خودروهای مختلف است.

كد خبر : ۴۳۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


سرعت وزش باد در بروجرد به بیش از 60 کیلومتر در ساعت رسید

رئیس سازمان هواشناسی بروجرد گفت: سرعت وزش باد در بروجرد به بیش از 60 کیلومتر در ساعت رسید

كد خبر : ۴۳۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


سرعت عصرحجری اینترنت در پلدختر+کاریکاتور

کندی سرعت اینترنت در پلدختر و روستاهای تابعه باعث گلایه مندی کاربران اینترنت در شهرستان شده است.

كد خبر : ۴۳۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


دانلود نرم افزار مرورگر اینترنت فایرفاکس 41

Firefox محصولی از كمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر كیفیت و كارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امكانات نسبت به شده است.

كد خبر : ۴۳۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


نرم افزار به روز رسانی درایورها با Driver Reviver

نرم افزار Driver Reviver یکی از بزرگترین بانک های اطلاعاتی درایور که با سرعت به تجزیه و تحلیل تمام دستگاه های سخت افزار پرداخته و آنها را شناسایی کرده و بعد از آن شما به سرعت و به راحتی می توانید به دانلود و نصب آخرین درایور برای بهبود عملکرد کامپیوتر و سخت افزار سیستم خود بپردازید. 

كد خبر : ۴۳۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


دانلود نرم افزار مرورگر اینترنت فایرفاکس 42

Firefox محصولی از كمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر كیفیت و كارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امكانات نسبت به شده است.

كد خبر : ۴۳۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


پل صراط؛ این مسیر هول‌انگیز را چگونه و با چه سرعتی طی خواهیم کرد؟

مردم به چند صورت از صراط که باریک‌تر از مو و برنده تر از شمشیر است عبور می‌کنند: عده‌ای مانند برق می‌گذرند؛ گروهی مانند دویدن اسب عبور می‌نمایند؛ گروهی سینه خیز می‌روند...

كد خبر : ۴۳۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


برخی کار فرهنگی در دانشگاه را با کنسرت و اردوی مختلط اشتباه گرفته اند/سرعت پیشرفت علمی ما در دنیا دو رتبه کم شده است/در قضیه‌ی فروش سوخت ۲۰ درصد، غربی‌ها شروط خفت‌باری گذاشتند

جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی صبح امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۴۳۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


بازی "کلش آف کلنز" جنگ قبایل یا جنگ اعتقادات

کامپیوترها که امروزه در بیش تر مراتب زندگی انسان ها راه یافته اند، هم چون دیگر ساخته های دست بشر، دو حالت دارند که یک حالت آن، بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشی، دقت در کارها و کمک به پیش رفت امور است و حالت دیگر آن، استفاده های نادرست و نابجا است که گاه آسیب های فراوان را در پی دارد.  

كد خبر : ۴۳۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


بارسنگین ترافیک بر دوش خیابان های فرسوده خرم آباد

پروژه های تعریض خیابان ها وعقب نشینی ساختمان ها، فقط در حد طرح باقی مانده و روند اجرای آن ها مانند دیگر پروژه های خرم آباد سرعت لاک پشتی دارد.

كد خبر : ۴۴۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰


بازی "کلش آف کلنز" جنگ قبایل یا جنگ اعتقادات(2)

کامپیوترها که امروزه در بیش تر مراتب زندگی انسان ها راه یافته اند، هم چون دیگر ساخته های دست بشر، دو حالت دارند که یک حالت آن، بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشی، دقت در کارها و کمک به پیش رفت امور است و حالت دیگر آن، استفاده های نادرست و نابجا است که گاه آسیب های فراوان را در پی دارد.  

كد خبر : ۴۳۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


حیات "پایگاه های خبری" در گروه حمایت ارشاد

امروزه سرعت ظهور نشریات الکترونیکی به قدری است که شاید کمتر کسی تصور می کرد که روزی خبرگزاری ها و پایگاه های خبری بتوانند جای بسیاری از نشریات مکتوب را بگیرند.

كد خبر : ۴۴۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


دانشگاه در کدام راهبرد؟!

برازنده دولت محترم نیست که مرتبا از تریبونهای گوناگون در فضای عمومی یا دانشگاهی باعث حاشیه سازی و کم شدن سرعت پیشرفت علمی شوند!

كد خبر : ۴۴۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


ماجرای قتل کاندیدای احتمالی حوزه خرم آباد از شایعه تا واقعیت؛

روز پنجشنبه خبر قتل یکی از کانداهای احتمالی حوزه انتخابی خرم آباد به سرعت در فضای مجازی منتشر شد، خبری که در آن عده ای سعی کردند آن را سیاسی جلوه دهند.

كد خبر : ۴۴۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


تندباد با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت دیشب بروجرد را درنوردید

رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: در پی وزش بادهای نسبتا شدید شب گذشته تند بادی با سرعت 80 کیلمتر بر ساعت بروجرد را درنوردید.

كد خبر : ۴۴۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


جنایات آل سعود ساقط شدن این رژیم را سرعت بخشیده است/ مسلمانان جهان انتقام جنایات رژیم سعودی را می گیرند

مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: جنایات آل سعود از جمله اعدام آیت الله نمر رهبر شیعیان عربستان، بخشی از فجایعی است که در طول چند ماه گذشته برسقوط رژیم سعودی افزوده است.

كد خبر : ۴۴۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲